Pūtēju orķestris “Talsi”

Pūtēju orķestris “Talsi” vairāku gadu garumā aktīvi koncertējot un piedaloties dažādos pasākumos un festivālos, kopā ar orķestra deju grupu kļuvis atpazīstams gan Latvijā, gan daudzviet ārzemēs. Orķestra repertuārā ir iekļauta gan nopietna klasiskā mūzika, gan populārās mūzikas aranžējumi pūtēju orķestrim.

Talsu pūtēju orķestris savā sastāvā apvieno dažāda vecuma spēlētājus, un kopš savas dibināšanas, ir aktīvi piedalījies kultūras dzīves veidošanā gan Talsu novadā, gan visā Latvijā, kuplinot svētku gājienus, sniedzot koncertus, atskaņojot pavadījumus koriem un deju kolektīviem, kā arī priecējis tautu lustīgās zaļumballēs.

Kolektīvs ir piedalījies visos Vispārējos latviešu dziesmu un deju svētkos, vairākkārtīgi bijis Latvijas mēroga un starptautisko konkursu laureāts. Balvas un skatītāju mīlestība gūta arī ārpus Latvijas robežām – Čehijā, Francijā, Igaunijā, Lietuvā, Somijā, Krievijā, Ungārijā, Zviedrijā, Dānijā, Itālijā, Norvēģijā, Vācijā, Spānijā, Šveicē un citur.

Nozīmīgākie sasniegumi: Latvijas 100 gades XXVI Dziesmu un XVI deju svētku pūtēju orķestru atlases konkursā 1.vieta,  finālkonkursā Talsu pūtēju orķestris vienīgais pārstāvēja Kurzemes novadu un ieguva 2.vietu.

PŪTĒJU ORĶESTRIS “TALSI” TIEKAS SESTDIENĀS PLKST. 10.00

Kontakti: 

Vadītājs un diriģents – Raitis Rērihs, tālr. nr. +371 26 542 32

Speciālists – Kārlis Ozoliņš, tālr. nr. +371 29 439 635

Speciālists – Raimonds Škapars, tālr. nr. +371 20 159 008