28.jūnijs – 1.jūlijs Talsu pilsētas svētki 2018 “Vasaras vidus svinēšana”

Ar plašu un daudzveidīgu svētku programmu aicinām svinēt Talsu pilsētas svētkus 2018 „Vasaras vidus svinēšana”

No 28. jūnija līdz 1. jūlijam četru dienu garumā Talsos tiks svinēti pilsētas svētki „Vasaras vidus svinēšana”, šoreiz tie noritēs  saules zīmē.

Svētki tiks atklāti ceturtdienā, 28.jūnijā, ar Starpkonfesionālu dievkalpojumu Radošajā sētā, bet pēcpusdienā uz jauku satikšanos un kopā būšanu aicināti  seniori pasākumā „Vasaras vidū”. Paralēli visas dienas garumā Talsu 2.vidusskolas stadionā notiks Starptautiskās šķēpa mešanas sacensības “Talsu novada pašvaldības balvu izcīņa”, kurās ar spēkiem mērosies pasaules līmeņa šķēpmetēji, kuru vidū varēs sastapt arī mūsu olimpiešus un talsiniekus –  Madaru Palameiku un Mārci Štrobinderu.

Piektdien, 29. jūnija pēcpusdienā, Radošajā sētā aicinām uz  floristu plenēra noslēguma darbu  izstādes “Dārzs” atklāšanu. Savukārt plkst. 19.30 Talsu ezera promenādē tiks atklāts vides mākslas objekts “Latvijas saule”, kurā arī pulcēsies XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku ieskaņas koncerta dalībnieki, lai dotos gājienā uz Sauleskalna brīvdabas estrādi un tur sniegtu koncertu “Treji vārti atverami”. Pēc koncerta visi laipni aicināti sadancoties kopā ar pūtēju orķestri “Talsi”. Burvīgu noskaņu baudīsim romantiskā pastaigā  “Nakts impresijas”, kas vedīs pa Sentalsiem un ļaus piedzīvot spilgtas un neaizmirstamas emocijas. Vakara turpinājumā Radošajā sētā aicinām uz  brīnišķīgu deju vakaru kopā ar grupu „Flame & Rolltones” un DJ Vento. Otro gadu no piektdienas līdz svētdienai Talsu tirgū norisināsies jau talsinieku lielu atsaucību guvušais pasākums „Tusiš iekš Tals Tirg”, kurā piektdienas vakarā uzstāsies tādi mākslinieki kā “Pienvedēja Piedzīvojumi” un Aigars Voitišķis, Čipsis un Dullais, Haralds Sīmanis, Rūdolfs Kugrēns ar stand up u.c.

Sestdienas rītu, 30. jūniju, iesāksim ar nebijušu modināšanu Talsu pilsētā “Rīta stundai zelts mutē”. Talsu pilsētas promenādē dižosies Talsu puses uzņēmēji, bet amatnieku tirgū katrs varēs atrast sev ko noderīgu un kārotu, savukārt  programmā “Saules staru mirdzumā” Pilsētas laukumā  uzmirdzēs mūsu puses talantīgākie dziedātāji un dejotāji, un īpašie viesi – Kašers, Jūtuberi un  grupa “Olas”. Mazākie svētku dalībnieki tiek aicināti apmeklēt “Saules zaķu rotaļas” pie Talsu sporta nama, lai piedalītos dažādās aktivitātēs, radošās darbnīcās, kā arī izmēģinātu Talsu novada Sporta skolas sporta veidus. Sporta mīļotāji varēs līdzi just vai piedalīties skrējienā “Izskrien simts” un  strītbola sacensībās, savukārt Sauleskalna estrādē vērot Latvijas spēkavīru čempionātu. Pie Ezeru laukuma sausu laikapstākļu gadījumā visas dienas garumā interesenti aicināti  aplūkot skeiteru trikus.  “Tusiņā iekš Tals Tirg” darbosies radio SWH jauno izpildītāju un grupu “Priekšnams” skatuve, kā arī iespēja, iepriekš piesakoties, piedalīties īpašajos restorāna seansos.

“Saulrieta mūziku” aicinām baudīt Pilsētas laukumā kopā  ar šarmanto Ievu Kerēvicu un “Mirage Jazz Orchestra”, izpildītāju Ditu Belicku un noslēgumā arī indīroka grupu „Carnival Youth”. Pēc koncerta apmeklētāji aicināti piedalīties “Nakts burziņā ” ar  grupu „Cits kvartāls” un DJ Robertu Lejasmeijeru, un vakara kulminācijā izbaudīt muzikālu strūklaku izrādi “Gaismu spēles Talsu ezerā”.

Svētdien, 1. jūlijā, ar devīzi “Veselā miesā vesels gars” sporta aktivitāšu cienītājus aicinām iesaistīties vēl citās sporta norisēs –  makšķerēšanas sacensībās „Plunkšķis ausmā”, orientēšanās piedzīvojumā „Vai pazīsti Talsus?” un Latvijas čempionātā šosejas riteņbraukšanā. Svētku noslēgums Talsu tirgū ar vēlo branču.

Pasākumā tiks fotografēts un filmēts un materiāli tiks izmantoti publicitātes vajadzībām.

Uz saulainu tikšanos svētkos!

2018. gada 30. jūnijā Talsu pilsētas svētku “Vasaras vidus svinēšana” programmas ietvaros norisināsies amatnieku tirgus.

Ik gadu Talsu pilsētas svētku daudzveidīgajā programmā par vienu no krāšņākajām norisēm uzskatāms Amatnieku tirgus, kas kopā pulcē tirgotājus no tuvienes un tālienes.

Šogad tirgus norisināsies sestdien, 30. jūnijā, no plkst. 09:00 līdz plkst. 15:00. Pieteikties tirdzniecībai iespējams no 1. līdz 25. jūnijam, aizpildot pieteikuma veidlapu (doc) un nosūtot to uz e-pastu: tirgotaji@talsi.lv.

Plašāka informācija pa tālruni 26106959.

Uz tikšanos svētkos!

Pielikumā:

Pieteikuma veidlapa

Talsu pilsētas svētku programma

Sagatavoja:

Tija Teibe
Talsu novada Kultūras, sporta un tūrisma centra
struktūrvienības Talsu tautas nama
biroja sekretāre

Tālr. 26106959

tautasnams@talsi.lv
www.tautasnams.lv

Talsu novada Kultūras, sporta un tūrisma centra struktūrvienība Talsu tautas nams ar šo apliecina, ka informācija un personas dati, ko Jūs esat iesniedzis saistībā ar dalību Talsu pilsētas svētku Amatnieku tirgū 2018. gada 30. jūnijā, Talsos, tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību. 
Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka dati tiek apstrādāti un uzglabāti visu šeit norādīto datu apstrādes laiku, kā arī normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos pēc sākotnējās datu apstrādes tik ilgi, cik tas būtu nepieciešams. 
Savāktie dati netiks nodoti trešajām personām, izņemot Talsu novada pašvaldības saistošajos noteikumos noteiktajos gadījumos, ja tas būtu nepieciešams šeit noteiktās datu apstrādes nolūkiem, vai ja šādu pienākumu uzliek normatīvie akti. 
Jums ir tiesības jebkurā laikā prasīt savu datu atjaunošanu, informāciju par Jūsu personas datu lietošanu, kā arī prasīt savu datu dzēšanu.