23. februārī plkst. 12:00 Talsu Tautas namā muzikālais uzvedums visai ģimenei “Kas dzīvo mežā”

23.februārī plkst. 12.00 Talsu Tautas namā radīsim atbildes uz muzikālajām mīklām piedzīvojumu pilnā uzvedumā “Kas dzīvo mežā”. 🌲🦌🌲

Vai Tu zini:
🤔Cik ezim adatu?
🤔Cik acu plakstiņu ir pūcei?
🤔Vai skudras guļ?

🌲Šie un vēl citi jautājumi nodarbina mazā Buciņa prātu. Viņš guļ mājās, jo ir apslimis, bet Kāpostkungs zaķis zina, kā palīdzēt! Viņš organizē Laumiņu aģentūru, kas ar mīklu, uzdevumu un dabas dziedniecības līdzekļu palīdzību ļauj Buciņam atgūt veselību un možu, priecīgu prātu.
Muzikālās mīklas “Kas dzīvo mežā” ir koncertstāsts 50 minūšu garumā, kurā kopā ar publiku mēģinām rast atbildes uz jautājumiem un mīklām par norisēm mežā, zvēriem, putniem un kukaiņiem. Bērni uzzina daudz jauna par zvēriem (tiek atskaņotas zvēru balsis), kā arī ieklausās mūzikā, kura veidota no spilgtiem un pazīstamiem klasiskās (G.F.Hendelis, V.A.Mocarts, Bēthovens, Ž.Bizē, Dž.Pučini, N.R.Korsakovs) un latviešu mūzikas fragmentiem (Im.Kalniņš, K.Lācis, V.Pūce, Gustavo). Uzvedumā mazie klausītāji caur mīklu minēšanu un uzdevumu risināšanu tiek iesaistīti stāstā par briedīti un citiem zvēriem, tādejādi raisot bērnā loģisko un radošo domāšanu.

Vizuālo noformējumu veido mākslinieces Ilvitas Didrihsones gleznu spilgtie un izteiksmīgie tēli, kas īpaši raisa bērnu fantāziju. Koncertstāstā piedalās kādreizējie Rīgas Doma kora skolas absolventi un mūziķi:

Monta Martinsone – balss
Nora Kalniņa – balss
Mārtiņš Zvīgulis – balss
Austris Kalniņš – taustiņi
Ernests Mediņš – perkusijas

Video un gaisma – Egīls Kupčs

Uz tikšanos Talsu Tautas namā🤗

Biļetes Talsu Tautas nama un “Biļešu paradīzes” kasēs. Biļešu cenas 5, 6 EUR.