ATCELTS!20.novembrī plkst.19:00 Talsu Tautas namā vokālās grupas “The Garden” un komponistes Lauras Jēkabsones koncertuzvedums “Dabas skaņas”

Dabā cilvēki bieži dodas, lai rastu mieru un iedvesmotos. 20.novembrī plkst.19:00 Talsu Tautas namā aicinām iedvesmoties vokālās grupas “The Garden” un komponistes Lauras Jēkabsones koncertā “Dabas skaņas”.

Koncertuzvedums sevī iekļauj komponistes Lauras Jēkabsones jaundarbus, muzikālus Latvijas dabas un vēsturiskā mantojuma atklājumus. Tie skaidri raksturo latviešu tautas, cilvēka mentalitāti un aizsniedzas līdz folkloras tēliem un to īstenošanai mūzikā. Sintezējot ar gaismas un skaņas efektiem, tiks radīts uzvedums. Mūziku plašāk ļaus izprast uzvedumā iekļautie jauno latviešu literātu dzejas darbu elementi, radot klausītajiem asociācijas gan vizuāli, gan audiāli.

Kad daba atklāj sevi un cilvēks atklājas dabai, tad notiek liels brīnums. Brīnums, kas patiesībā ir pateikts noslēpums. Tas paver skatienu pasaulē, kurā mīlēt un sapņot atvērtām acīm neaizmirst. Sākumā ir tikai pumpurs kāda saujā, tikai viena nenodziedāta skaņa uz mēles, kas izaugs par dziesmu. To dziedās gan tie, kas uz zemes dabas varā, gan tie, kas pašu rokām zvaigznes sēj. Tā stāstīs par pasauli, kura saules un mēnessgaismas apmirdzēta mīl savas mājas, savu zemi. Vokālā grupa “The Garden” kopā ar komponisti Lauru Jēkabsoni atklās brīnumu un izstāstīs šo noslēpumu.

Ieeja pasākumā tikai ar ieejas kartēm. Ieejas kartes bez maksas var saņemt Talsu Tautas namā.