ATCELTS!18.novembrī no plkst. 18:00 līdz 22:00 multimediālā pastaiga “Talsi (at)spīd Latvijā”

Kā spožākā svece dzimšanas dienas tortē, Latvijas Republikas proklamēšanas 102.gadadienā “Talsi (at)spīd Latvijā”!

18.novembrī no plkst.18:00 līdz 22:00 aicinām doties multimediālā pastaigā pa Talsu ieliņām un pakalniem, garām namiem un vizošu ezeru krastiem – sajust, iedvesmoties un lepoties par pilsētu, par Latviju, par cilvēkiem.

Pastaigas maršrutā:

  • Brīvības pieminekļus parāde pie Lielās ielas 6,
  • gaismu un video projekciju stāsts “Sirds domas Latvijai” pie Talsu Tautas nama, kuram pa iedvesmu izmantota Talsu novada Bērnu un jauniešu centra rīkoto skolēnu jaunrades konkursu darbu izlase,
  • video projekcija “Mūsu rokas, mūsu otas” uz Talsu Mākslas skolas ēkas – pašvaldības iestāžu un uzņēmumu darbinieku fantāzijas lidojumos veidoti fasādes dizaini,
  • “Strūklaku dejas” Talsu ezerā – pirmo reizi būs apskatāma garākā strūklaku rinda Latvijā un Baltijā (140 m).
  • “Gaismu spēles” pie pieminekļa “Koklētājs”,
  • multimediālais stāsts “Cīņa. Brīvība. Atzinība” – uz Talsu novada muzeja ēkas tiks izgaismota vēsturiskā atmiņa no Latvijas Valsts dibināšanas, caur Brīvības cīņām, līdz miera noslēgšanai un atzinībai par brīvību un valsts izaugsmi. Nelielai intrigai, būs arī muzikāls pārsteigums.

Apmeklējot pasākumu, aicinām ievērot visus drošības pasākumus, 2 metru distanci no apkārtējiem, valkāt sejas masku, dezinficēt rokas un būt līdzatbildīgam gan pret sevi, gan citiem.

Multimediālo pastaigu finansiāli atbalsta Talsu novada pašvaldība un SIA “Vika Wood”.