17.jūnijā no plkst. 21.00 Radošajā sētā “Vasaras gaiss” – grupa “Bel Tempo” un DJ Glo

Vasara ir klāaaaaaat!
17.jūnijā svinēsim vasaru kopā Radošajā sētā, baudot mūziku, dejas un kokteiļus “čilīgā”pasākumā “Vasaras gaiss”!
Par mūziku gādās grupa “Bel Tempo” un DJ Glo. Vasaras atmosfēra, dejas, sarunas un kokteiļi. Izklausās labi, vai ne!?Atspirdzinošus dzērienus un kokteiļus piedāvās Cafe “Riverside”.
Bel Tempo ir indie/elektronikas mūzikas duets no Rīgas, kas savā mūzikā ietekmējušies no tādiem māksliniekiem kā Caribou, Jungle, Sampha, Toro y Moi un citiem. Bel Tempo apvieno jutekliskus bītus un analogo sintezatoru skaņas ar maigiem vokāliem un pulsējošiem ģitāras rifiem, radot dejojamu un vienlaikus intīmu atmosfēru. 2022. gada jūnijā duets izdeva savu pirmo minialbumu “Pessimismus”, kurā piedalījusies arī repere no Londonas Eliza Legzdina. Minialbums saņēmis divas nominācijas Mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons” – kā labākais elektroniskās un deju mūzikas albums un kā gada debijas albums.
DJ Glo ir dīdžejmeitene ar dziļu izpratni par elektroniskās mūzikas industriju. Lieliska gaume mūzikas žanros. DJ Glo piemīt prasme pielāgoties tendencēm. Nemainīgi saglabā burvīgu, pozitīvu un enerģisku attieksmi.👯‍♀️ DJ Glo būs sagatavojusi īpašu mūzikas noskaņu tieši Talsu Radošajai sētai un tās viesiem.
Svinot dzīvi, tiekamies Radošajā sētā!
Biļetes cena līdz 1.jūnijam 5eur, no 2.jūnija 10eur. Biļetes iespējams iegādāties Talsu Tautas nama un “Biļešu Paradīze” kasēs https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/128975