Senioru mūsdienu deju klubs „ TALSU TANGO”

Sanda_Porina_IMG_7637

Mēs katrs esam jutuši skaudīgu prieku, vērojot pārus daiļi dejojot. Vēlme apgūt šo mākslu ir daudziem, un talsiniekiem reāla iespēja radās, kad kluba dibinātājs un vadītājs Alfrēds Cipels nejauši sastapa Egonu Zaueru, kurš piekrita aicinājumam kļūt par senioru deju skolotāju. Līdz ar to nopietnu šķēršļu klubiņa tapšanai vairs nebija. Ideju atsaucīgi uzņēma Talsu Pensionāru biedrības priekšsēdētājs Antons Kivlenieks, un 2010. gada oktobrī pensionāru rudens ballē tika nolemts dibināt senioru deju klubu. Pirmā nodarbība notika jau 20. oktobrī, kad kopā pulcējās 10 dejošanas entuziastu.

No 2012. gada kluba prezidente ir Melita Valdemāre un balles deju skolotājas Solveigas Maļeckas vadībā darbojas gan seniori, gan gados jaunāki dejotāji. Dalībnieki līdz šim mācījušies dejot Vīnes valsi, lēno valsi, blūzu, Argentīnas tango un rumbu.

Kas ir balles dejas?

„Balles Dejas ir ļoti skaists veids kā atpūsties. Tas nav ne sports, ne skatuves māksla, ne fitness. Balles Deju galvenā sastāvdaļa ir improvizācija – Sieviete ļaujas un Vīrietis vada, rādot dejas pamata soļus vajadzīgajā ātrumā un virzienā, un figūras, kuru secība iepriekš nav paredzēta.”, http://ballesdejas.lv/balles-dejas

Senioru balles deju klubs „Talsu Tango” aicina
dažāda vecuma un dejot prasmes cilvēkus pievienoties 2017./2018. gada sezonā.

Nāciet! Gaidīsim gan pārus, gan atsevišķi kungus un dāmas, vai arī kopā ar brāli (māsu), dēlu (meitu) vai mazdēlu (mazmeitu). Nodarbībās ir iespēja veidot deju pārus. Iespējams, ka brīvajiem kungiem un dāmām tieši deju prasmju apguve būs pirmais solis dzīves drauga meklējumos.
Apgūsim balles dejas (Vīnes valsi, lēno valsi, blūzu, Argentīnas tango, rumbu, svingu, sambu, ča-ča-ča u.c.), balles etiķeti un apmeklēsim publiskos deju vakarus.
Pēc vasaras brīvdienām septembrī tiekamies deju nodarbībās.

Nodarbības notiek:
Talsu tautas nama Deju zālē, pirmdienās plkst.18:00.

Kontakti:
Kluba prezidente Melita Valdemāre, tel.: 26391552
Balles deju skolotāja Solveiga Maļecka, tel.: 29459423