Radošā darbnīca “Latvju zīmes virpulī” Radošajā sētā

Talsu tautas nama Radošajā sētā vakar, 5.aprīlī pulcējās plašs interesentu loks, lai kopīgi radošajā darbnīcā “Latvju zīmes virpulī” vairāk uzzinātu par Latvju rakstu zīmēm, to nozīmību un praktisko pielietojumu mūsdienās.

Darbnīcas vadītāja Kristīne Vīgante ielūkojās Latvju rakstu zīmju pasaulē, stāstot par to, kāds spēks tām piemīt. Latvieši vienmēr zinājuši zīmju spēku un izmantojuši tās, sargājot sevi, saimi un mājokli. Pasākuma apmeklētājiem bija iespēja arī pašiem izkrāsot savu dižapli jeb mandalu, kurā apvienots spēks ar latvju zīmju maģiju. Mandalu zīmēšana ne tikai palīdz atjaunot spēkus, relaksēties un sakārtot domas, bet arī spēj nodod informāciju simboliskā valodā, ko pēc tam var pētīt un analizēt, tādā veidā atšifrējot zemapziņas sūtītos signālus.

Tikšanās ar Kristīni noteikti bija noderīga arī tiem, kas domā uzsākt izmantot vai arī jau izmanto Latvju zīmes savos darinājumos, jo ir ļoti svarīgi apzināties, ar kādu vēstījumu mēs nododam tālāk savu senču mantojumu, lai tas nes aiz sevis labvēlīgus apstākļus un notikumus tā cilvēka dzīvē, kas tos izmantos.

Liels paldies radošās darbnīcas vadītājai Kristīnei par noderīgajiem padomiem un visiem dalībniekiem par aktīvo līdzdalību un pozitīvo enerģiju!