6.jūlijā amatieru minifutbola čempionāta posms “Mītava Open 2019” Sporta halles futbola stadionā!

Šogad aprit 10 gadi kopš amatieru minifutbola čempionāta “Mītava Open” dibināšanas, tāpēc grupa “Prāta Vētra” un Latvijas Futbola federācija (LFF) sadarbībā ar Latvijas pilsētu pašvaldībām atjauno turnīru “Mītava Open”, kurš vairāku gadu garumā pulcēja futbola cienītājus visā Latvijā!

“Mītava Open 2019” norisināsies 2019. gada vasarā no 6. jūlija līdz 24. augustam četrās Latvijas pilsētās:

  • 6. jūlijs – Talsu posms, Sporta halles futbola stadions
  • 27. jūlijs – Gulbenes posms, Gulbenes sporta centrs
  • 10. augusts – Preiļu posms, Bērnu un jauniešu sporta skola
  • 24. augusts – Jelgavas posms, Zemgales Olimpiskais centrs

“Mītavnieku alnis ir labi atpūties un gatavs jauniem goliem! Liels prieks, ka esam atkal ierindā un gatavi futbolam! Visiem šī sporta veida mīlētājiem lieliska iespēja piedalīties turnīrā un pārbaudīt savas prasmes un komandas gara stiprību kādā no “Mītava Open” posmiem. Uz saredzēšanos Latvijas futbola laukumos!” priekā par turnīra atgriešanos dalās grupas “Prāta Vētra” dalībnieki.

Turpmāk “Mītava Open” tiks dēvēts par Amatieru minifutbola festivālu, kur katrā posmā tiks noskaidroti uzvarētāji un apbalvoti dalībnieki. Taču turnīra galveno balvu – ceļojumu uz UEFA Eiropas futbola čempionāta kvalifikācijas spēli Slovēnijā starp Slovēnijas un Latvijas nacionālajām izlasēm 2019. gada 16.novembrī – saņems komanda, kura visu posmu kopvērtējumā būs ieguvusi vislielāko punktu skaitu.

“Paldies grupai Prāta Vētra visiem kopā un katram atsevišķi par šī turnīra ideju un radīšanu. Paldies, ka dalaties savā aizrautībā ar futbolu! Mans kā futbola federācijas prezidenta viens no galvenajiem mērķiem ir, lai katram Latvijas iedzīvotājam būtu pozitīva saikne un asociācijas ar šo spēli, un es nevaru iedomāties vēl labākus prieka vēstnešus par šiem čaļiem. Ar nepacietību gaidu, kad varēšu kopā ar šo jautro kompāniju uzspēlēt kādā no četriem šī gada turnīra posmiem. Aicinu visus izbaudīt prieku, ko var sniegt šī spēle gan laukumā, gan skatītāju rindās, un tiekamies Talsos, Gulbenē, Preiļos un Jelgavā!” komentē LFF prezidents Kaspars Gorkšs.

Mūsu mērķis ir popularizēt fiziski aktīvu dzīvesveidu, veicināt sabiedrības mīlestību un interesi par futbolu Latvijā, kā arī rosināt apceļot Latvijas pilsētas. Mēs vēlamies radīt vidi, kurā iespējams pavadīt kopā laiku, spēlējot futbolu pašiem vai atbalstot draugus, paziņas un ģimenes locekļus!

Turnīrā varēs piedalīties jebkura amatieru izveidota futbola komanda, samaksājot dalības maksu 80,00 EUR apmērā par katru posmu, savukārt skatītājiem ieeja pasākumos būs bez maksas.

Turnīrā nevar piedalīties Latvijas un citu valstu čempionātu futbola līgu spēlētāji, kuri 2019. gada ietvaros ir pieteikti Latvijas Virslīgas, 1. līgas vai LTFA Virslīgas čempionātos. Precīzāka informācija pieejama turnīra reglamentā www.mitavaopen.lv.

Pieteikšanās turnīram “Mītava Open 2019” no 5. jūnija turnīra interneta mājaslapā www.mitavaopen.lv.

Sacensību reglaments

 

„Mītava Open 2019” organizatori saka paldies turnīra atbalstītājiem:

Talsu, Gulbenes, Preiļu un Jelgavas pilsētu pašvaldībām