Izdejots otrais deju šovs “Dejo ar mani”!

Dejas, pozitīvas emocijas un skatītāju nerimstošs atbalsts! Tādas šogad bija deju cīņas deju šovā „Dejo ar mani” Talsu sporta namā 22.oktobrī! Šovā piedalījās četri pāri – trīs no Talsiem un viens no Tukuma, kuri dejoja divas dejas! Diemžēl piekto pāri no Kuldīgas piemeklēja vīruss… Pasākumu vadīja atraktīvais TV šova „Dejo ar zvaigzni” uzvarētājs Ainārs Ančevskis. Bija brīnišķīgi viesu priekšnesumi un dalībniekus vērtēja žūrija.

Katrs pāris bija sagatavojis neaizmirstamus stāstus, kurus izdzīvoja dejā. Grūti aprakstīt katra priekšnesuma domu, tas bija jāredz! Lepojamies ar katru no pāriem! Pēc žūrijas un skatītāju vērtējuma pāri saņēma sekojošus titulus un specbalvas: kaspars_porins_img_7132_samazinatas
1. vietas ieguvēji – Jana un Aleksandrs (Talsi)
2. vietas ieguvēji – Ilva un Ingvars (Tukums)
3. vietas ieguvēji – Ingus un Kristīne (Talsi)
4. vietas ieguvēji – Gunita un Ainārs (Talsi)
Titulu „Skatītāju simpātija” ieguva Gunita un Ainārs
Īpašo specbalvu no „Betolli” saņēma Jana un Aleksandrs
Īpašo specbalvu no „Ziedu pietura” saņēma Kristīne un Ingus
Pārsteiguma balvas no „Klondaikas Talsi” saņēma visi dalībnieki, bet īpašo specbalvu – Jana un Aleksandrs.
Un ļoti īpašo specbalvu un paldies no žūrijas par labāko deju saņēma Kristīne un Ingus! Dejas nosaukums “Kopā bez Tevis”!

Kā viesmākslinieki pasākumu kuplināja Milzkalnes deju studija „Alegorija” (vadītāja Ilva Jirgensone), „Talsu fitness centrs 1” deju grupa (vadītāja Kristīne Insberga), deju studija „ELFAS” no Talsiem un Rojas (vadītāja Eva Fricberga), Talsu novada BJC sporta deju kluba „SARA” dejotāji (vadītājs Aleksandrs Aļošins), pagājušā gada deju šova dalībniece Laima ar partneri Valteru, kā arī Raitis un Kristīne – 2015.gada deju šova 1.vietas ieguvēji.

Paldies Ingum Stauģim par ideju un ieteikumiem!

Paldies lieliskajai žūrijai, kuras uzdevums nebija viegls – Evai Fricbergai (Roja), Kristīnei Insbergai (Talsi), Kristīnei Liepiņai (Tukums), Everitai Panfiļonokai (Ventspils).

Paldies atbalstītājiem: Talsu novada pašvaldībai, Talsu televīzijai (īpaši Ģirtam Grenevicam un Kristīnei Freimanei), Kasparam Poriņam, „Betolli”, „Klondaika Talsi”, kafejnīcai „Cepums ”, „Epic Print”, veikaliem: ”Ziedu pietura”, „Skandināvs”, “Talsu foto” un īpašs paldies „SEB banka” (īpaši Ievai Krēķei) par sarūpētajām dāvanām pirmajām trīs vietām un ziediem! Grimma māksliniecei Kristīnei („Sapņu ķērājs”) un Elīnai („Anemone”), frizierei Zanei („Anemone”). Kā arī skaņas un gaismas puišiem – Tomam un Dāvim („ALFA”) un Talsu sporta namam par uzņemšanu.

projektoram_atbalstitaji_16_9

Paldies dalībniekiem par uzdrīkstēšanos un drosmi, atbalstītājiem par atbalstu un lieliskajai publikai par nerimstošiem aplausiem!

FOTO: Kaspars Poriņš
Vairāk bildes: http://porini-foto.lv/2016/dejo-ar-mani-2016/