Aicinām uz Dižmāras gadatirgu

17.augustā Talsos norisināsies tradicionālais Dižmāras gadatirgus – šogad veltīts garšaugiem, to daudzveidībai. 🌱🌱🌱

No plkst.9:00 – 16:00 aicinām apmeklēt Dižmāras tirgus lustes

No plkst.10:00 baudīsim skatuves programmu “GARŠAUGU MAISĪJUMS LIELISKAI DIENAI” Pilsētas laukumā. Kopā ar dienas “šefpavāru”, Valmieras drāmas teātra aktieri Imantu Stradu “maisīsim” bagātīgu garšaugu buķeti:
💃plkst. 10:00 “RĪTA DRIĢENE” kopā ar mūsdienu deju studiju “Elfas”
🎶plkst. 10:30 VASARAS SVAIGUMAM meiteņu grupa “PIPARMĒTRA”
🌱plkst.11:30 garšaugu atpazīšanas konkurss “GARŠAUGU EKSPERTS”
🎭plkst. 12:00 Labai omai “FRANČU ESTRAGONS” kopā ar lieliskajiem Žerāriem – Valmieras drāmas teātra aktieriem – Imantu Stradu, Ģirtu Rāviņu un Emīlu Zilbertu muzikāli izklaidējošā programmā, kuru caurvij humoristiskas intermēdijas un skeči.
👅plkst. 13:00 “AR PIPARIEM UZ MĒLES” noskaidrosim, kuram piparam ir asākā mēle – Lijai Dunskai (folkloras kopa “Talsi”), Inārai Kalnarājai (Liepājas aktrišu folkloras apvienība “Atštaukas”) vai Antrai Puriņai (Dziesmu un deju grupa “RADA”)
🎼Plkst.13:30 Pusdienām “GARŠAUGU KARALIS BAZILIKS” enerģiskā akordeona virtuoza Māra Balaško izpildījumā
🎭14:30 Līdz launagam “Par mūžzaļo timiānu” baudīsim satīriski izklaidējošu muzikālo programmu kopā ar Žerāriem.

💚No plkst.10:00 līdz 14:00 īsta DILLE IDILLE norisināsies Talsu ezera promenādē, kur bērni varēs darboties radošās darbnīcas, piedalīties atrakcijās un citās izklaidēs.

👨‍🍳No plkst. 13:00 līdz 15:00 aicinām uz “GARŠU LABORATORIJU” Radošajā sētā, kur meistarklasē kopā ar lielisko šefpavāru, talsinieku Andri Jugānu atklāsim garšaugu daudzveidīgo pielietojumu ēdieniem un dzērieniem.

🌶Plkst.19:00 Sauleskalna brīvdabas estrādē par emociju gammu “NO SALDA KANĒĻA LĪDZ KARSTASINĪGAJAM ČILI” gādās dziesmots mīlas stāsts kopā ar Samantu Tīnu un kolorīto čigānu ansambli “AME ROMA”. Biļetes cena 10 EUR.

🎉Vakara noslēgumā no plkst.22:00 līdz 03:00 Pilsētas laukumā “KIŠ – MIŠ UN DEJAS” kopā ar grupu “Džeki ar kolu”.

Uz tikšanos Talsos!