Aicinām uz burvīgiem vasaras vakariem Radošajā sētā

Prognozes sola siltu vasaru, tādēļ esam sarūpējuši lielisku programmu burvīgiem vakariem Radošajā sētā. ☀️

🎶 4.jūnijā plkst.19:00 ar mūsdienīgu mūziku par lielisku vakaru gādās Interešu izglītības iestādes “Dziesmu skola” lielie solisti, ansambļi un muzikālās grupas koncertā “Par skanīgiem vasaras vakariem!”. Koncerts notiks Radošās sētas terasē un būs iespēja iegādāties gardumus. Ieeja bez maksas.

🌿 23.jūnijā no plkst.21:00 līdz 03:00 aicinām griezties dejās un ļauties Jāņu nakts burvībai. Par labāko un lustīgāko Līgo vakars mūziku gādās grupa “Rumbas kvartets”. Darbosies bārs. Ieeja bez maksas.

💛No 5.-7.jūlijam gaidīsim viesus, kuri apmeklēs Talsu pilsētas svētku aktivitātes Radošajā sētā. Visās svētku dienās Radošajā sētā gardēžiem par prieku darbosies “Cafe THK”.  Piektdien, 5.jūlijā, aicinām uz Starpkonfesionālo dievkalpojumu, floristu plenēra darbu izstādes “Mīlestības svētku rotā” atklāšanu un apgūt “Vasaras desertu” receptes pavāra meistarklasē ar Indru Āboliņu no “Cafe THK”. Sestdien, 6.jūlijā, aicinām baudīt Vasaras idilli un turpināt apgūt gardus “Vasaras desertus” ar pavāri Indru Āboliņu. 7.jūlijā ielūdzam uz Vēlo branču un Ventspils Junioru bigbenda koncertu “Vēl ir laiks”.

🤩19.jūlijā no plkst.22:00 līdz plkst. 03:00 aicinām uz stilīgu mūziku un dejām kopā ar grupu “Pieneņu vīns” un atraktīvo Dj Andee(Rīga, Kultūras bāra “Sapņi un kokteiļi” rezidents). Biļetes iepriekšpārdošanā 5 EUR, pasākuma dienā 7 EUR.

🎷30.jūlijā plkst. 19:00 īpaši šarmants koncertvakars ar Laura Amantova Džeza kvartetu un dziedātāju Kristīni Prauliņu. Biļetes iepriekšpārdošanā 5 EUR, pasākuma dienā 7 EUR.

🎭6.augustā plkst.18:00 teātra “Es un mēs” izrāde lieliem un maziem “Pepija Garzeķe” jaunā, talantīgā talsinieka Mikus Krastiņa režijā. Ieeja bez maksas.

🎸10.augustā plkst.19:00 skanīgs koncertvakars ar ģitāristu duetu “Bague Duo” – Aivars Hermanis un Ēriks Upenieks. Biļetes iepriekšpārdošanā 5 EUR, pasākuma dienā 7 EUR.

🌾17.augustā Radošajā sētā aicinām apmeklēt Dižmāras gadatirgus aktivitātes.

🎒2.septembrī aicinām uz “Pirmās skolas dienas svētkiem” ar aktivitātēm bērniem un jauniešiem, īpašā viešņa – dziedātāja Patrisha . Ieeja bez maksas.

🔨7.septembrī plkst.12:00 Radošajā sētā notiks lietu atjaunošanas darbnīca “Repair cafe”, kurā tiks piedāvāta iespēja meistaru pavadībā salabot dažādas lietas.

Tiekamies Radošajā sētā!