Aicinām uz 17.janvārī plkst.11:00 Talsu tautas namā muzikālā zīmējumu izrāde „Dāsnumātika”

Talsu vārda dienā, 17.janvāri, plkst.11:00, Talsu tautas namā bērnus, jauniešus un pieaugušos aicinām uz zīmējumu operu par labestību “Dāsnumātika”.

 

Izrādi „Dāsnumātika” raksturo vizuāli spilgta, viegli uztverama valoda, kas ir vienlīdz saprotama un saistoša gan bērniem un jauniešiem, gan pieaugušajiem, notikumā ļaujot iesaistīties visa vecuma cilvēkiem. Čārlza Dikensa stāsta “Ziemassvētku dziesma” darbība ir pārcelta un norisinās skolas klasē.  Skolotāja iepazīstina ar mācību priekšmetu Dāsnumātiku, kurā jāapgūst spēja palīdzēt cilvēkiem kļūt devīgiem un līdzjūtīgiem. Izrādē tiek daudz zīmēts uz tāfeles.

 

Zīmējumu teātris ir profesionāls kamerteātris, kas rada unikālu teātra formu, apvienojot zīmēšanu, mūziku, deju un aktierspēli. Zīmējumu teātri 2008. gadā dibināja režisors un aktieris Varis Klausītājs. Vara ilggadēja pieredze izrāžu veidošanā, profesionāla mūziķa darbība un talants improvizācijā ir pārtapis netradicionālā teātra formā, kurā savienojas izteiksmes brīvība zīmējumā ar muzikālu paspilgtinātu stāstu. Zīmējumu teātris ir projektu teātris un izrādēs ir iesaistīti izcili savas nozares meistari.

Ieeja bez maksas