10. aprīlī plkst. 13:00 Radošajā sētā “SATIEC SAVU MEISTARU 2022”

Tradicionālais pasākums “Satiec savu meistaru 2022” jau 10. aprīlī!

Šogad apmeklētāji varēs uzzināt labākās vīna darināšanas metodes, nogaršot un gatavot veselīgus graudaugu ēdienus, veidot dažādus Lieldienu dekorus, dejot latvju dančus, uzzināt vairāk par aušanu, par latvju rakstiem rokdarbos un skaistu fotogrāfiju veidošanu!

Vecmeistars – Varis Baņģieris ir vecākais Latvijas vīndaris! Visiem pasākuma apmeklētājiem būs iespēja uzzināt senākās un labākās vīna darīšanas receptes, kā arī degustēt dažādus viņa gatavotus dzērienus.

Agroresursu un ekonomikas institūta Stendes pētniecības centrs pastāstīs par graudaugu nozīmi cilvēka veselībai, gatavos un piedāvās degustācijai dažādus gardus ēdienus.

Lietišķās mākslas studija “Dzīpars” meistares mācīs etnogrāfisko cimdu adīšanu un tā kā tuvojas Lieldienas, mazākajiem apmeklētājiem būs iespēja darināt mazu cālēnu dekorus.

Talsu fotokluba meistari konsultēs interesentus par fotomākslas niansēm caur apmeklētāju personīgi veidoto fotogrāfiju vērtēšanu. Interesenti var iesūtīt sevis veidotas fotogrāfijas līdz 8. aprīlim e-pastā talsufotoklubs@gmail.com

Ceturtdienas mākslas mīļu kopa veidos Lieldienu rotas no mazām koka pērlītēm.

Audēju kopas “Talse” meistares atvērs darbnīcas durvis visiem interesentiem un izstādīs savus jaunākos darbus.

Folkloras kopa “Talsi” un tautas muzikanti “Tals’ trimiš” par možu noskaņojumu gādās iepazīstinot apmeklētājus ar latvju dančiem un rotaļām.