17.aprīlī plkst.11.00 Lieldienu jampadracis Radošajā sētā un Pilsētas laukumā

 

Krāsainas Lieldienas jautrā svētku jampadracī.
Pavasarī nepieciešams prieks un jautrība, ko 17.aprīlī varēsi noķert “Lieldienu jampadracī ” Talsu Tautas nama Radošajā sētā un Talsu Pilsētas laukumā. Gaidāmi piedzīvojumi, pārsteigumi un arī brīnumi!

Plkst.11.00 Radošajā sētā ciemosies Cālis, Vāverēns un Ežuks, lai ar dziesmām, dejām un aktīvām rotaļām iepriecinātu mazos apmeklētajus. Pavasari ieskandinās “Dziesmu skolas” dziedātāji un solisti. Pasākuma laikā būs iespēja iegādāties dažādus svētku našķus un citus gardumus, kas piešķirs Lieldienām īpašu garšu. Lieldienu svinētājiem interesantu šo dienu padarīs arī Zaķenīte Burbulīte, kura kopā ar apmeklētājiem darbosies Eksperimentu laboratorijā. Brīnumi iepriecinās un pārsteigs ik vienu!

Plkst.12.00 uzzināsim izstādes „Putnu putni” 🦢uzvarētāju un noskaidrosim, kurš uz saviem spārniem nes visīstāko pavasari. No 10.aprīļa līdz 17.aprīļa plkst. 11.30. Radošās sētas apmeklētāji ir aicināti balsot par Talsu pilsētas uzņēmēju un iestāžu greznotajiem putniem Talsu Tautas namā vai no 10.aprīļa līdz 16.aprīlim elektroniski sociālajā vietnē Facebook Talsu Tautas nama lapā.

Plkst.11.00 Pilsētas laukumā pie Talsu Tautas nama norisināsies putnu būrīšu izgatavošanas akcija “Naglot prieks”.  Tās laikā jebkurš var izgatavot savu unikālo putnu būrīti, ko ņemt līdzi vai arī nodot dāvanā Šķēdes meža pētīšanas stacijai. Būrīšu izgatavošanai nepieciešamos materiālus būs sarūpējuši SIA “Vika Wood”, SIA „O.Bāres būvmateriāli” un Talsu 2.vidusskolas mājturības un tehnoloģiju skolotājs Visvaldis Vismanis kopā ar skolēniem.

Tiekamies!