9.decembrī plkst. 16:00 ielūdz VPDK “Talsu Kurši” koncertā “Garšvielu maisījums” Sabiles kultūras namā

 

9.decembrī plkst.16:00 Sabiles kultūras namā 4. Sabiles karstvīna svētku ietvaros pirmo reizi notiks pasākums “Garšvielu maisījums” , kurā Talsu tautas nama VPDK “Talsu kurši” kopā ar JDK “Delveri” un VPDK kolektīviem – “Daiļrade”, “Gatve-otrā iespēja”, TDA “Lielupe”, “Līgo”, “Mana rotaļa”, “Mārupieši”, “Solis”, “Strautuguns”, “Teiksma” aicina skatītājus uz koncertu “Ielūdz “Talsu Kurši””.

Tradicionālais koncerts “Ielūdz Talsu Kurši”, kura pirmsākumi meklējami vairāk nekā 15 gadus atpakaļ, ieguvis jaunu mājvietu – Sabiles kultūras namu. “Laiks nestāv uz vietas, arī mēs maināmies tam līdzi. Šogad paplašinājies uzaicināto draugu kolektīvu skaits un līdz ar to mainījusies arī ciemiņu uzņemšanas vieta,” stāsta deju kolektīva “Talsu Kurši” vadītāja, koncerta mākslinieciskā vadītāja Lita Freimane.

Kolektīvi koncertā izdejos dejas no deju lieluzveduma “Māras zeme” un Latvijas simtgadei veltītā koncerta “Vēl simts gadi dejai” repertuāra, kā arī brīvi izvēlētas dejas.

Koncerts būs domāts īstiem dejas gardēžiem, jo tajā dejos labākie Latvijas VPDK. Dejotāju sniegums būs kā fantastisks garšvielu maisījums – gluži kā labs karstvīns ar īpaši izsmalcinātu garšas un smaržas buķeti!