8. decembrī plkst.19:00 “The Sound Poets” ar akustisko koncertu “Joprojām”

„The Sound Poets” ar akustisko koncertu „Joprojām” viesosies Talsu Tautas namā

Latviešu grupa „The Sound Poets” decembrī turpinās pavasarī veiksmīgi aizsākto akustisko koncertu sēriju „Joprojām”. Gada nogalē apvienība ar pieklusinātu koncertu sirsnīgā gaisotnē uzstāsies arī Talsu Tautas namā.

„Talsi ir pilsēta, kurā bieži esmu viesojies, apciemojot radus. Bet ne tikai – kādreiz Talsos atradās studija, kur savos pusaudža gados guvu savu pirmo pieredzi kā mūziķis, strādājot pie pirmajiem demo kopā ar grupu „Pienvedēja piedzīvojumi”. Kad biju maziņš, bieži viesojos tur dejojot tautas dejas, vēlāk, pusaudža gados, divreiz nedēļā braucu uz Talsiem trenēties skeitbordā. Talsi man ir atmiņām apvīta vieta,” stāsta grupas bundzinieks Pēteris Lunde, kas pats ir dzimis un audzis Sabilē.

„Joprojām” koncerts Talsu Tautas namā izskanēs 8. decembrī, savukārt 1. decembrī grupa viesosies Alūksnes Kultūras centrā, 2. decembrī Latgales vēstniecībā “Gors”, 3. decembrī koncertzālē “Valmiera”, 9. decembrī Gulbenes kultūras centrā, 10. decembrī Smiltenes pilsētas Kultūras centrā, 15. decembrī Liepājā, koncertzālē “Lielais dzintars” un 16. decembrī Bauskas kultūras centrā. Rīgā grupa uzstāsies 5. decembrī atjaunotajā VEF Kultūras pilī.

„Esam priecīgi atkal doties ceļā pie saviem klausītajiem visā Latvijā. Priecīgi, jo atkal satiksimies ar viņiem tik ļoti tuvā un personiskā gaisotnē, lai dalītos mūsu muzikālajos stāstos. Priecīgi, jo atmiņās vēl spilgti saglabājušies emocionālie mirkļi no „Joprojām” pavasara koncertu sērijas, kurā klausītāji mūs lutināja ar savām emocijām, gavilēm, ovācijām, kādai klusai asarai vai vienkārši patiesiem klusuma brīžiem pēc dziesmas pēdējā akorda, lai vēl mirkli uzkavētos tajā īpašajā sajūtā, ko visi kopā spējām uzburt,” stāsta grupas solists Jānis Aišpurs.

Koncertu sērijā „Joprojām” „The Sound Poets” izpilda materiālu no visiem grupas albumiem īpaši aranžētās, akustiskās versijās. Pavasarī ar šo programmu mūziķi apceļoja visu Latviju ar 15 koncertiem, no kuriem lielākā daļa bija izpārdoti, saņemot cildinošas atsauksmes no klausītājiem.

Biļetes uz koncertiem pieejamas Talsu tautas nama un „Biļešu paradīzes” kasēs.  Biļetes 18;15;12 EUR