5. septembris “MIERS UN HARMONIJA”

Svētdiena, 5.septembris, nāks ar devīzi “Miers un harmonija” – aicinot uz dažādiem notikumiem pilsētā, gan noslēdzot svētku nedēļu “7 dienas 9 pakaln0s”, gan piedāvājot lieliskas aktivitātes par godu Tēvu dienai.

Plkst.6:00 makšķerēšanas sacensības “Plunkšķis ausmā” Talsu ezerā. Makšķerēšanas sacensības norisināsies četrās vecuma grupās: zēni līdz 13 gadu vecumam, meitenes līdz 13 gadu vecumam, jaunieši no 14 līdz 18 gadu vecumam un pieaugušie. Labākajiem katrā vecuma grupā balvas no SIA “Ieroči”. Vairāk informācijas un pieteikšanās zvanot pa tālruni 29107892.

 

Plkst. 11:00 dosim startu orientēšanās piedzīvojumu sacensībām “Vai pazīsti Talsus?”. Sacensības norisināsies trīs komandu grupās:

  • Ģimeņu grupa – Vismaz divu paaudžu vienas ģimenes locekļi,vismaz viens dalībnieks 14 vai mazāk gadus vecs.
  • Jaunieši – komandā dalībnieki ne vecāki par 16 gadiem(ieskaitot)
  • Atklātā grupa – komandas kas neatbilst ģimeņu vai jauniešu grupām.

Balvu fondu veido Talsu novada pašvaldība, Visit Talsi, SIA “Epic print” un tirgotāji no Amatnieku un mājražotāju tirgus.

Pieteikšanās līdz sestdienas, 4.septembra, plkst.12:00 aizpildot pieteikumu http://ej.uz/Vai_Pazisti_Talsus.

NOLIKUMS VAI PAZĪSTI TALSUS 2021

Vairāk informācijas zvanot 26549420.

 

15:00 dvēseli veldzēs Kārļa Kazāka, Anetes Kozlovskas un Andra Bīmaņa koncerts “Laiks nesteidzas” Talsu Evaņģēliski luteriskā baznīcā. Ieeja bez maksas.

*Apmeklējot koncertu, jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā. Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un derīgs sertifikāts.

 

17:00 svētkus noslēgsim ar Latvijas komandu “Dejas ar suņiem” (*) paraugdemonstrējumiem Talsu pilskalnā. Ieeja bez maksas.

*Apmeklējot pasākumu, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā. Uz pasākumu vakcinētiem/Covid-19 pārslimojušiem skatītājiem (vecākiem vai pavadošai personai) līdzi drīkst nākt bērni, kuri nav vakcinēti/pārslimojuši, bet veikuši testu (no 12 gadu vecuma) vai nav veikuši testu (līdz 12 gadu vecumam), kopā ieņemot vietas atsevišķā sektorā, kas paredzēts testētai publikai.

.