4.septembrī no 10:00 Pilsētas laukumā “Laukums gardēžiem”

Talsu 790. gadadienā kā saldais ēdiens 4.septembrī no plkst. 10:00 Pilsētas laukumā darbosies “LAUKUMS GARDĒŽIEM”, piedāvājot gastronomiskos priekus dažādu garšu piekritējiem.

Visas dienas garumā darbosies street-food, krodziņi un restorāni, piedāvājot plašu un daudzveidīgu garšu buķeti gardēžiem. Par atmosfēru gādās DJ Ivanbeat un saksofonists Kristaps Lubovs.

No plkst.12:00 līdz 16:00 uz svētku skatuves griezīsies “Garšu karuselis”*, kur kopā ar atraktīvo Valteru Krauzi, temperamentīgo Roberto Meloni un šefpavāriem Lauri Aleksejevu, Elmāru Tanni, Aigaru Sīli, Inu Poliščenko un Kasparu Jansonu degustēsim, ieklausīsimies padomos, gatavosim garāko sviestmaizi pilsētā un noskaidrosim, kurš no šefpavāriem iegūs labākā šefpavāra titulu Talsos.

Plkst.19:00 koncertā “Vienā elpā”* baudīsim izcilos dziedātājus Aiju Andrējevu, Ievu Kerēvicu, Igo, Ingu Pētersonu, Ati Ieviņu, Agnesi Rakovsku, kuri kopā ar pavadošo grupu Jāņa Strazda vadībā pieskandinās deviņus pakalnus ar skaistākajām latviešu dziesmām.

Dienu noslēgsim ar ilgi gaidīto balli un dejām kopā ar grupu “Džeki ar kolu” un DJ Ivanbeat.*

Tiekamies Talsos!

*Apmeklējot pasākumu, jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējā pusgada laikā. Uz pasākumu vakcinētiem/Covid-19 pārslimojušiem skatītājiem (vecākiem vai pavadošai personai) līdzi drīkst nākt bērni, kuri nav vakcinēti/pārslimojuši, bet veikuši testu (no 12 gadu vecuma) vai nav veikuši testu (līdz 12 gadu vecumam), kopā ieņemot vietas atsevišķā sektorā, kas paredzēts testētai publikai.

Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un derīgs sertifikāts.