4.decembrī plkst.17.00 Talsu Tautas namā Laura Amantova džeza kvarteta un Rūtas Dūdumas-Ķirses koncerts “Trīcēj’ kalni”

4.decembrī, plkst. 17.00 Talsu Tautas namā neparasts un brīnišķīgs koncerts “Trīcēj’ kalni”.

Latviešu tautas dziesmu melodijas džeza ritmos un skaņās izpildīs profesionālais Laura Amantova džeza kvartets un šarmantā Rūta Dūduma-Ķirse.
Latviešu tautasdziesmu melodiskās intonācijas un saturiskā tēlainība ir neizsmeļams avots skaņdarbiem visdažādākajās kompozīcijas tehnikās.
Trāpīgie, interesantie un oriģinālie latviešu tautas dziesmu aranžējumi savienojumā ar augsti profesionālu džeza mūziku Laura Amantova kvarteta un Rūtas Dūdumas-Ķirses balss sniegumā ir galvenās kvalitātes, kas dzirdamas šajā programmā.
Klausītāji tiks iepazīstināti ar Laura Amantova džeza kvarteta jaunākajā dubultalbumā “Katram sava tautasdziesma” iekļautajiem skaņdarbiem un jauniem aranžējumiem, baudot jauku džeza ansambļa saspēli un iepazīt katra kvarteta mūziķa kā spilgtas muzikālas personības individuālo sniegumu.

Bezmaksas pasākums.

Apmeklējot pasākumu, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā.

Bērniem līdz 12 gadu vecumam jāuzrāda peronu apliecinošs dokuments.

Bērniem, kuri vecāki par 12 gadiem, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts, vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros.

Lūdzam uz pasākumu ierasties savlaicīgi.