31.jūlijā plkst.21:00 Talsu pilskalnā koncerts “Saulrieta dziesmas”. Piedalās J.Lūsēns, M.Brauns, Z.Muktupāvels, I.Sutugova

31.jūlijā plkst.21:00 vienā no skaistākajām Talsu vietām – Talsu Pilskalnā, divi izcili un harizmātiski latviešu komponisti Jānis Lūsēns un Mārtiņš Brauns viesosies ar unikālu noskaņu koncertu “Saulrieta dziesmas”. Viņiem pievienosies arī lieliskie dziedātāji Zigfrīds Muktupāvels un Ieva Sutugova.

Abi skaņas meistari  atzīst, ka šāda sadarbības forma ir nebijusi, interesanta un bagātinoša abiem, savukārt klausītājiem būs unikāla iespēja dzirdēt improvizācijas un saspēles gan no komponistu ļoti populāriem, gan arī pavisam maz zināmiem skaņdarbiem.

Man patīk doma, ka varēsim divatā ar Jāni Lūsēnu uz skatuves improvizēt,” saka Mārtiņš Brauns. “Šeit nebūs nekāda izrādīšanās vai konkurence – kurš ir jaunāks, labāks vai veiklāks, salīdzinājumi šeit ir lieki. Mūsu sadarbība būs kā kontrastējošs dialogs labā mūzikā”. Priecājoties par vasarīgo dabas atmodu, komponists vēl piebilst: ”Vēlu visiem svinēt tos svētkus, ko saucam par vasaru. Lai sajūtam prieku un lai tas dod mums otro elpu.”

Savukārt Janis Lūsēns atzīst, ka programmas tematisko izvēli diktējusi pēdējā laika situācija: “Kopš notikumiem, kas skāruši visu pasauli un arī Latviju, atrodos tālu prom no cilvēku un satiksmes burzmas. Vieta, kurā dzīvoju, ir īpaša ar ikvakara saulrieta izrādēm, gaismu, krāsu un ēnu saspēlēm.  Cenšos izbaudīt to ikvakara mirkli, kad noklust vējš, putnu dziesmas un pasaule ietinas klusuma segā.. Mani šie brîži iedvesmo un rada sajûtu, ka esmu vienots ar dabu un visumu...”

Saulrieta noskaņas palīdzēs sajust koncertu sākuma laiks, kas plānots no plkst. 21:00.

Koncerta skatītāju skaits tiks precizēts, ievērojot valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus un pasākuma apmeklētāju drošībai izsludinātās sanitārā protokola prasības.

Biļetes cena  – 15 EUR.

Biļetes nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs un Talsu Tautas namā.

Uz tikšanos!

 

Informācija koncerta apmeklētājiem!

-Talsu Pilskalnā koncerta apmeklētāju ērtībai būs trīs ieejas.
Būs iekārtotas daļa sēdvietu, bet aicinām ierasties ar savām ērtajām segām, krēsliem.
Ja ir vēlēšanās, tad “saulrieta” dzērienus drīkst ņemt līdz, jo uz vietas iegādāties tos nebūs iespējams.

Biļetes pasākuma dienā būs iespēja iegādāties pie Ieejām Nr.2 un Nr.3.

❗️Pasākuma laikā aicinām apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt pasākumu, ja personai ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja personai ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus. Kā arī apmeklētājiem būt sociāli atbildīgiem un ievērot divu metru distanci vienam no otra!