30. jūlijā plkst. 19:00 Radošajā sētā Kristīne Prauliņa un Laura Amantova džeza kvartets

 

Laura Amantova džeza kvartets pašreizējā sastāvā kopā spēlē kopš 2003. gada, un sevi raksturo īsi un kodolīgi: “Visaugstākā līmenī profesionāli izpildīta džeza mūzika, stingri ievērojot tradīcijas un stilu!”

Bet par jauno koncertprogrammu “Šūpuļdziesma trombonam”, kurā muzicē kopā ar dziedātāju Kristīni Prauliņu, atklāj: “Stereotipiem apvītais instruments trombons (it. trombone – liela taure), tautā saukts arī par bazūni, ir ļoti izsmalcināts, izteiksmes iespējām un krāsām neticami bagāts, pilntiesīgs solo instruments, kuram ir pa spēkam aiznest līdz klausītāju sirdīm gan klasiskam džezam raksturīgas kompozīcijas, gan eksperimentālus meklējumus visdažādākajos džeza mūzikas aspektos. Lielākā daļa programmas veltīta latviešu komponistu radītajiem skaņdarbiem, tādējādi popularizējot ne tikai trombona spēli, bet arī latviešu džeza mūziku un izcilus Latvijas džeza mūzikas atskaņotājmāksliniekus.”

Koncertprogrammā piedalās:

Kristīne PRAULIŅA – balss

Laura Amantova džeza kvartets: Lauris AMANTOVS- trombons, Viktors RITOVS- taustiņinstrumenti, Andris GRUNTE- bass, Artis ORUBS – sitaminstrumenti.

Programmā: Uldis Stabulnieks, Gunārs Rozenbergs, latviešu tautasdziesmas džeza aranžijās un džeza standarti

Biļetes pieejams Talsu Tautas nama kasē.

Biļešu cena- iepriekšpārdošanā 5 EUR, pasākuma dienā 7 EUR.