30. aprīlī plkst. 19:00 Talsu Tautas namā akadēmiskās mūzikas koncerts “Neapoles saule”

Tuvojoties vasarai klausītājus vēlamies iepriecināt ar vieglu un gaisīgu itāļu mūzikas programmu. Dzirkstošās Itālijas saules piepildītā koncertprogramma “Neapoles saule” ir lieliska iespēja klausītājiem dzirdēt gan zināmas dziesmas, gan arī iepazīt jaunas itāļu melodijas.

Lielākajai daļai akadēmiskā dziedāšana asociējas ar opermūziku, bet tā sevī ietver arī kamermūziku. Akadēmisās dziedāšanas pamats rodams itāļu mūzikā, tādēļ koncertprogrammā “Neapoles saule” mākslinieki ir iekļāvuši pazīstamākās neapolitāņu dziesmas. Šajā programmā tiks iekļautas itāļu kamermūzikas pērles, kuras savās koncertprogrammās ir atskaņojuši tādi mākslinieki kā Caruso, Tretrazzini, Pavaroti, Carreras un citi pasaules mākslinieki.

Koncertprogrammā varēsiet dzirdēt trīs Latvijas Nacionālās Operas jaunos māksliniekus. Soprānu Jūliju Vasiļjevu, baritonu Rihardu Milleru un operas solistu koncertmeistari Ēriku Milleri. Šie mākslinieki sevi pierādījuši gan uz operas skatuves, gan kā izjusti kamermūzikas izpildītāji uz dažādām skatuvēm.

Biļešu cena 10eur, biļetes pieejamas Talsu Tautas nama kasē.