ATCELTS! Baibas Sipenieces – Gavares stāvizrāde “VIENREIZ JAU VAR”

 

Informējam, ka Baibas Sipenieces-Gavares stāvizrādi “Vienreiz jau var”, kas bija paredzēta: 5.02.2021 plkst. 19.00 Talsu tautas namā (iepriekš 3.04.2020 plkst. 19.00 un 01.11.2020 plkst. 18.00) organizatori ir nolēmuši vēlreiz nepārcelt. Šī izrāde ir ATCELTA!

Nauda par iegādātajām biļetēm internetā pircējiem tiks atgriezta uz kontu, no kura iegādātas biļetes.
“Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās iegādāto biļešu naudu atpakaļ var saņemt “Biļešu paradīzes” kasēs. Lūdzu ņemt vērā, ka sakarā ar ārkārtas stāvokļa ierobežojumiem Talsu Tautas namā kase ir slēgta. Talsiem tuvākās atvērtās kases atrodas Ventspilī un Tukumā. Vairāk informācijas par “Biļešu Paradīze” kasēm un darba laikiem: https://www.bilesuparadize.lv/lv/shops

Pēc ārkārtējās situācijas beigām, kad būs atļauti klātienes pasākumi, tiks izsludināts jaunais datums.

 

 

Vienreizējs BSG (Baibas Sipenieces – Gavares) iznācies stāvizrādes formā ar bufetes elementiem  Talsu tautas namā

 

“2020.gada 21.februārī svinēšu savus 50. Šis cipars man šausmīgs likās līdz tam brīdim, kamēr nesāku apmeklēt jubilejas ballītes nu gluži normāliem cilvēkiem, proti, brālim, māsai, vīram, draugiem. Tomēr tādas tremolo bungas iekšā jūtu gan! Tie ir tie mani  gadi, kuri “tiem trakajiem zirgiem skrien līdz, un aizmirst, vai vakars vai rīts”. Lai novadētos, citu mudināta, pašas intuīcijas vadīta, nolēmu nostāstīt tos stāstus nost, jo liktenis man bijis ļoti vēlīgs, ļaudams satikt tik daudzus trakoti  interesantus cilvēkus, saka Baiba.

 

“Šajā savā pirmajā stāvizrādē es gribu dalīties ar saviem notikumiem, kuri, pateicoties ārkārtīgi vēlīgam liktenim, ar mani ir notikuši – kāzas, bēres, apkūlības, – ar visu, kas sakrājies. Turklāt tie no manis nekur neiet prom, tāpēc nu šī būs tā reize, kad tas viss “nāks ārā”, ” saka Baiba.

 

Gaidu un ceru, ka pavadītais laiks manā sabiedrībā nebūs sabeigts; tas būs tāds sākums foršam vakaram, jo kad tas beigsies, nakts būs vēl jauna! Uz drīzu tikšanos!”

 

Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv