29. oktobrī plkst. 16.00 Talsu Tautas namā koncerts “Home Again I Eltona Džona mūzika

Eltons Džons ar koncertiem Latvijā vairs neviesosies, bet viņa un Bērnija Topina mūzika ir aizkustinājusi sirdis visā pasaulē. Tā turpina skanēt visur – radio, TV, Spotify, YouTube u.c. Visu laiku vispārdotākais singls “Billboard” vēsturē ir “Candle in the wind”. Šis un citi hiti, kā “Rocket man”, “I’m still standing”, “Sorry seems to be the hardest word”, šī gada oktobrī izskanēs vairākās Latvijas koncertzālēs – Dobelē, Valmierā, Ulbrokā un Talsos.

Koncertprogramma “Home Again” savu nosaukumu ieguvusi pēc dziesmas, kura tika izdota tieši pirms 10 gadiem. “Vairāk vai mazāk visu savu dzīvi esmu pavadījis uz skatuves, tur jūtos kā savā dabiskajā vidē. Tādu īstu skatuves ikdienu izdzīvoju bērnībā, kad uzstājos ļoti bieži. Tagad man ir jau 33 un vēlos atgriezties, izbaudīt skatuves pieredzi. Paldies Eltonam Džonam, tā ir mūzika, kuru esmu gatavs gan klausīties, gan izpildīt gandrīz jebkurā dzīves situācijā,” saka Miķelis Ābols.

Miķelis Ābols, atgriežoties uz skatuves, sevi kā solo mākslinieku pieteica Lietuvā, televīzijas šovā “The Voice” 10. sezonā, kur izpildīja tieši Eltona Džona dziesmu “I’m still standing”. ”Tev piestāv Eltona Džona mūzika. Es gribu redzēt Tevi savā komandā,” pēc dziesmas komentēja žūrijas loceklis Justinas Jarutis. Tas bija papildus apliecinājums Miķelim, ka koncerts ar Eltona Džona mūziku ir jānodzied.

Pērn nodziedāti solokoncerti, ierakstīts pirmais singls. Pirmā mini tūre “Home Again” notiks šī gada oktobrī kopā ar pianistu Anatoliju Livču un virtuozo vijolnieci Ulantu Ābolu. Pie bungām Pauls Ķierpe un basģitāru spēlēs Edmunds Andersons

Ar sirsnīgu atmosfēru un krāšņiem tērpiem gaidīsim jūs koncertos!

Biļetes cena: 8, 12, 15 un 18 EUR

Biļetes pieejamas Talsu Tautas nama un “Biļešu Paradīze” kasēs.

https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/130108