28. augustā plkst. 13.00 Talsu pilsētas laukumā “Brīnišķīgā satikšanās mūzikā” ar izcilo Latviešu komponistu Uldi Marhileviču

28. augustā Talsu pilsētas laukumā  Biedrība “Talsu tonis” sadarbībā ar Talsu novada uzņēmējiem  organizē “Brīnišķīgu satikšanos mūzikā” ar izcilo Latviešu komponistu Uldi Marhileviču.
Dziesmu cikls “Brīnišķīgā satikšanās” ir komponista Ulda Marhileviča, dzejnieka Guntara Rača muzikāls stāsts par draudzību, kas pāraugusi patiesā mīlestībā. Tas ir stāsts par satikšanos un šķiršanos, par ilgām un ilgu piepildījumu, kuru Jums izstāstīs Dailes teātra dziedošais aktieris Gints Grāvelis, Talsu dziedātāja Kristīne Broka, Talsu vokālās studijas TONIS dziedātāji, kuriem pievienosies Talsu perkusionists Nikolass Mūrnieks, skatuves runas zēns Kristers Kristbergs un Kandavas Deju skolas dejotāji.
Dziesmu cikls sākas ar mirkli, kad abi galvenie varoņi vēl ir bērni un nenojauš, ka viņu nevainīgā satikšanās drīz pāraugs draudzībā, kas būs sākums kaut kam vēl lielākam. Pienāk mirklis, kad ir jāšķiras. Daudzie prombūtnes gadi, neko nespēj izmainīt un atliek vien abiem galvenajiem varoņiem atkal satikties, lai saprastu, cik ļoti tie ir ilgojušies viens pēc otra. Nekas nav spējis to mainīt – ne tālie ceļi un svešās zemes, ne grūtības, kuras nācies pārvarēt. Nekas nelīdzinās tam mirklim, kad viņi kādā saulainā svētdienas rītā atkal satiekas LATVIJĀ- MĀJĀS.
“Vēlos jums novēlēt, lai arī jūsu dzīvē netrūkst šādu brīnišķīgu tikšanās reižu! Mēs esam cilvēki un esam radīti viens otram. Uz tikšanos mūzikā!”
Guntars Račs.
Pasākumā ieeja bez maksa.