27.septembrī plkst.19:00 Kaspara Zemīša koncerts “Ģitāras stāsts”

Kaspars Zemītis koncerts ”Ģitāras stāsts”

“Es mūzikā vairāk jūtos kā domātājs, kas tehniski sarežģītos skaņdarbos meklē un atklāj arvien jaunas nianses,” saka Kaspars Zemītis – viens no izcilākajiem akustiskās ģitāras meistariem Latvijā.

Viņš ir daudzpusīgs un pieprasīts mūziķis, komponists un skolotājs. Kasparam ir vairāk kā 20 gadu skatuves pieredze spēlējot daudzveidīgus mūzikas stilus un piedaloties dažādos sastāvos.  Kaspars ir bijis leģendārās grupas ”Time after time” dalībnieks. Viņš regulāri muzicē ar Intaru Busuli,  uzstājas ar Daumantu Kalniņu, Renāru Kauperu, Lindu Leen, akustisko ģitāristu apvienību AG Trio. Ir radīti lieliski projekti sadarbībā ar Valsts Akadēmisko kori Latvija un Latvijas Radio kori, deju skolu Dzirnas u.c.

“Lai rastos mūzika, nepietiek ar gribu un talantu, vajadzīga arī iedvesma. Kad ņemu rokās ģitāru, vai apsēžos pie tīras nošu lapas, ne vienmēr notiek radīšanas brīnums. Bet, kad TAS sākas, es esmu laimīgs un pateicīgs. Pateicīgs Dievam, par mūziku, kas skan manī, skolotājiem par padomu un ģimenei par mīlestību un atbalstu.

Šī ir mana lūgšana.”

Biļetes nopērkamas Talsu tautas nama kasē. Biļešu cenas iepriekšpārdošanā -5 EUR, pasākuma dienā -7 EUR