ATCELTS!29.oktobri plkst. 19.00 grupas”Otra Puse” un Antras Stafeckas koncerts Talsu Tautas namā

 

Informācija grupas “Otra puse” un Antras Stafeckas koncerta biļešu īpašniekiem. Koncerts tiek atcelts! Biļešu nauda tiks atgriezta!

Biļetes, kas pirktas Talsu Tautas nama kasē iespējams atgriezt zvanot pa tālruni 26106959.
Par biļetēm, kas pirktas interneta vietnē aula.lv, naudas atgriešanas kārtība nosūtīta biļešu īpašniekiem epastā.

Koncerta apraksts:

Šobrīd grupa strādā pie jaunām dziesmām un ir noilgojusies pēc sava klausītāja, tāpēc rudens koncertūre būs kā svaigs gaiss mūziķiem, kuri ir izslāpuši pēc dzīvajiem koncertiem. Koncertprogramma paredzēta pusotras stundas garumā, bez pauzes un tiks sadalīta it kā divās daļās, kur pirmajā daļā – mazāk dzirdētas un pilnīgi jaunas, vēl nepublicētas dziesmas no gaidāmā albuma, bet otrajā – grupas lielākie hīti. Koncertu īpašais viesis – brīnišķīgā dziedātāja Antra Stafecka!

Grupa Otra Puse dibināta 1992.gadā, līdz šim izdevusi piecus studijas albumus, no kuriem divi – “Nakts vai rīts” (2009) un “Uzzīmē mani” (2013), ir saņēmuši Latvijas gada mūzikas balvas kā labākais pop mūzikas albums. Dziesma “Nakts vai rīts” bija spēlētākais radio hits 2009.gadā, kā arī dziesma “Ave Pali” ir kļuvusi par vērtīgāko Muzikālās bankas dziesmu 2012.gadā, savukārt dziesma “Uzzīmē mani” 2014.gada Muzikālajā bankā ieņēma otro vietu.

Vairākas grupas dziesmas, tādas kā “Pēc lietus”, “Vēstules”, “Savādā”,“Ieskaties”, “Rīga”, “Es Tev” ir ieguvušas hita statusu un joprojām tiek regulāri atskaņotas dažados Latvijas radio. 2017.gada rudenī grupa svin savu 25.gadu pastāvēšanas jubileju, izdodot labāko dziesmu dubultalbumu ar nosaukumu “Labākās dziesmas. Notis. Vārdi. ”

Biļetes nopērkamas:

https://www.aula.lv/pasakumi/otra-puse-un-antra-stafecka-koncerts

un Talsu Tautas nama kasē.

Biļešu cena- 10;12;15;18 EUR.

Apmeklējot pasākumu, jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs (tai skaitā bērns, neatkarīgi no vecuma) ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā.

Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, personalizēta biļete un derīgs sertifikāts. Lūdzam uz pasākumu ierasties savlaicīgi.