26. oktobrī plkst. 18.00 Talsu Tautas nama spoguļzālē Maijas Laukmanes jaunās grāmatas “Tumši zils vējš” atvēršanas svētki

«Dzīvē ienākusi mana jaunā grāmata. Bieza. Smaržīga. Tā tiešām ir: man ļoti patīk satikšanās ar jaunas grāmatas smaržu. 📚 Manuprāt, smarža ir tekstu dzīvības telpa, īsts noslēpums,» saka Maija Laukmane.
💙 Esiet mīļi gaidīti uz Maijas Laukmanes jaunās eseju un dzejas grāmatas TUMŠI ZILS VĒJŠ atvēršanas svētkiem un tikšanos ar pašu autori 26. oktobrī plkst. 18.00 Talsu Tautas nama spoguļzālē!
«Grāmata ir par piedzimšanu. Par to piedzimšanu, kas notiek ikkatrā un nepārtraukti, mēģinot saprast Laiku, Mīlestību, Ceļu un Nepadošanos. Tātad – DZĪVI. Ir kaut kas tāds, kas nāk līdzi no lapaspuses lapaspusē: domas par Dārzu. Par paša kopjamo un uzturamo nenovīšanā. Par Dzīvības Dārzu.» 🌱Katrs ieraksts grāmatā ir labas dienas vēlējums.
✨️ Šis ir Aleksandra Pelēča lasītavas izdevums un tās projektu atbalstījusi Talsu novada pašvaldība. Daļa no grāmatā iekļautajiem literārajiem darbiem cieši saistīti arī ar Talsu novadu un pilsētām. «Grāmata ļauj apjaust, ka iezīmēt Talsus aizvien pamanāmākus Latvijas kartē varam galvenokārt mēs paši, šeit dzīvojošie. Nenoliedzami, ka arī vārds ir vajadzīgs ķieģelītis Kurzemes vērtību un kurzemnieciskās pašapziņas ēkā.»