ATCELTS! 27.martu plkst.17.00 ekoloģiskās mūzikas orķestra “Ducele” koncertuzvedums “Monika”

Informējam, ka organizatori 27.martā paredzēto ekoloģiskās mūzikas orķestra “Ducele” koncertuzvedumu “Monika” Talsu Tautas namā nolēmuši ATCELT!
🔴Nauda par iegādātajām biļetēm internetā pircējiem tiks atgriezta uz kontu, no kura iegādātas biļetes.
🔴“Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās iegādāto biļešu naudu atpakaļ varēs saņemt “Biļešu paradīzes” kasēs. Vairāk informācijas par “Biļešu Paradīze” kasēm un darba laikiem: https://www.bilesuparadize.lv/lv/shops
🔴Talsu Tautas nama kase strādā trešdienās no plkst.11.00 līdz 14.00 tikai pēc iepriekšējas pieteikšanās, zvanot pa tel.nr. 29488242 darba dienās no plkst.12.00 līdz plkst.17.00, piesakot apmeklējumu.

Ekoloģiskās mūzikas orķestra “Ducele” koncertprogramma “Monika” pārcelta uz 27.martu plkst. 17.00!

“Duceles” aranžējumā un atskaņojumā dzirdēsiet “Trīs no Pārdaugavas” repertuāru, kura saturs joprojām izklausās aktuāls kā Latvijā, tā ārzemēs dzīvojošiem latviešiem.

Ekoloģiskās mūzikas orķestris “Ducele”, sadarbībā ar rakstnieci Noru Ikstenu piedāvā uz grupas “Trīs no Pārdaugavas” dziesmām, pieredzi un piedzīvojumiem balstītu koncertuzvedumu “Monika”. Uzvedumā skanēs slavenākās trimdas dziesminieka Viļņa Baumaņa 60.-70.-80. gados ASV radītās, Latvijas PSR nelegāli toreiz izplatītās, Trešo Atmodu tuvinošās dziesmas jaunās, mūsdienīgās skaņās. Uzveduma laikā varēs iegādāties “Duceles” jaunāko ierakstu ar Viļņa Baumaņa dziesmām, kā arī Noras Ikstenas grāmatu par grupu “Trīs no Pārdaugavas”.

Koncertuzvedumā “Monika” piedalās grupas “Ducele” mūziķi Arnis Veibārdis (balss, ģitāra), Andris Alviķis (balss, kontrabass, perkusijas), Artūrs Uškāns (balss, akordeons, kokle, stabules, mutes ermoņikas) un Mārcis Kalniņš (bandžo, buzuki, ģitāra). Scenārijs un režija – Viktors Runtulis.

Biļetes pieejamas Talsu Tautas namā, “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/83689

Biļešu cenas: 8, 10, 12 EUR.