24.septembrī plkst.17:00 grupas “Galaktika” koncerts “Sirds vēl tic”

Šī gada pirmajā pusē, konkrēti 30.aprīlī, grupa Galaktika ar lielu vērienu nosvinēja sava otrā diska “Sirds vēl tic” iznākšanu sadarbībā ar MicRec. Lielkoncertā, kurš notika grupas dzimtajā pilsētā Rēzeknē, koncertzālē GORS, uz skatuves pulcējās  Galaktikas draugi ar kuriem kopā  ir iedziedātas jaunā diska dziesmas ( Dainis Skutelis, Oranžo meiteņu trio, Ingrīda Balode, Dzeguzīte, Brāļi Puncuļi, Rēzeknes Zaļo pakalnu koris ), kā arī draugi, ar kuriem neskaitāmas reizes ir būts uz vienas skatuves

( Baltie Lāči, Ginc un Es, grupa Serenāde ). Gandrīz tūkstošvietīgā koncertzāle tika izpārdota pāris nedēļās. Koncerts izskanēja ar lielu vērienu, pilns kaisles, emociju un sirsnības.

Pēc neskaitāmu vēstuļu un zvanu saņemšanas no cilvēkiem, kas dzīvo citās Latvijas pilsētās, grupa Galaktika ir paņēmusi no Lielkoncerta pašu labāko un dodas pie saviem klausītājiem ar koncertu “Sirds vēl tic”. Koncertā skanēs gan dziesmas no jaunā abuma, gan arī neizpaliks pārsteigumi, kā arī dziesmas, kas jau iekļuvušas grupas Galaktika Zelta repertuārā.

Īpašu skanējumu visam piešķirs dzīvais pavadošais sastāvs, kas tika izveidots tieši šiem koncertiem: Vadims Meļuščenkovs (bungas), Andrejs Kraliks (bass), Vadims Kraliks (ģitāra), Vitolds Gorņevs (taustiņi). Solisti un bekvokāls – Normunds Litovnieks, Ingrīda Balode, Ieva Grēvele.

Grupa GALAKTIKA aicina Jūs uz pieciem  emociju un sirsnības pilniem  koncertiem dažādās Latvijas pilsētās.

Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties “Biļešu paradīze” kasēs ( http://www.bilesuparadize.lv/ ),

( un/vai ) koncerta norises vietās.

Biļešu cenas -10;8;6