24.februārī plkst. 16:00 Talsu fotoklubs atzīmēs savu 19.gadu pastāvēšanu ar izstāžu atklāšanu

Talsu fotoklubam būs 19!

24. februārī plkst. 16:00 Talsu tautas namā, aicināti visi interesenti, kuriem fotoaparāts ir kaut kas vairāk par ierīci foto attēlu iegūšanai, ir priecīga diena – jubileja Talsu fotoklubam.  

Kad pirms 19 gadiem Talsu novada muzejā bija fotogrāfu tikšanās, kurā tika nolemts par fotokluba dibināšanu, klātesošie jau daudz nedomāja par ikdienišķiem sīkumiem un steigu. Varbūt, ka tieši toreizējā, Talsos ienācēja, Ulda Balgas vienkāršā pieeja: – nākam kopā fotografēt, ir labi nostrādājusi.

Fotogrāfi sanāk kopā jau deviņpadsmit februārus, kuri ir bijuši ļoti dažādi mainīgajos laikapstākļos. Taču gaisma, kura fotogrāfam ir pats svarīgākais elements, lai iegūtu fotogrāfiju, ir vienmēr. Arī gaisma Talsu tautas nama/Radošās sētas logos atkal 24. februārī aicinās lūkot Talsu fotokluba veikumu vairākās izstādēs.

Ierasti būs lielā TFK jubilejas izstāde: – „Melnbalts Nr.19”, gan fotogrāfu kopizstāde „Vīzija par laiku”. Vairāki TFK biedri: Juris Zandersons un Jānis Saliņš piedāvās aplūkot arī savu personisko veikumu.

Novēlu fotogrāfiem arī turpmāk veselību un radošas veiksmes!

TFK biedre Diāna Alksne