18.septembrī plkst.19:00 Talsu Tautas namā improvizācijas šovs “Spiediens”

Radošā apvienība SPIEDIENS pirmo reizi savā desmit gadus ilgajā pastāvēšanas vēsturē dosies izrāžu tūrē, ciemojoties dažādās Latvijas pilsētās. Tūres sākums gaidāms 12.un 13.martā ar izrādēm galvaspilsētā, bet noslēgsies tā 24.aprīlī – Talsos.

Viesošanās citās Latvijas pilsētās gan nebūtu nekāds jaunums, tomēr plānota izbraukumu izrāžu tūre ir kas nebijis. Skatītājiem tiks piedāvāts baudīt populārāko Radošās apvienības izrādi ar tādu pašu nosaukumu – Improvizācijas šovs Spiediens. Tā balstīta uz īsās formas improvizācijas tehnikām, kas ir dinamiskākā un reizē ar humoru piesātinātākā improvizācijas teātra forma.

„Daudzi brauc ciemos pie mums, bet kādēļ gan lai mēs neaizbrauktu ciemos pie citiem? Sacīts, darīts! Dalīsimies priekos ar ļaudīm Liepājā, Valmierā, Ādažos, Bauskā, Talsos un, protams, Rīgā,” stāsta SPIEDIENS Latvijas tūres projekta vadītājs, Artūrs Breidaks (skatives vārdā – Artūrs Vadītājs).

Izbraukuma izrādēs varēs redzēt Radošās apvienības pamatsastāva dalībniekus – Sandu Dejus, Juri Kozlovski, Krišjāni Cauni, Kozmenu jeb Mārtiņu Kozlovski, Līgu Kausu, Oskaru Kozlovski, Raivi Vidzi, Sintiju Auzāni un, protams, Artūru Vadītāju.

„Mēs par tūri domājām jau kādu laiku, taču dažādu apstākļu sakritības dēļ nebijām to realizējuši. Desmit gadu pastāvēšana šķiet pietiekams iemesls, lai beidzot to paveiktu,” papildina Radošās apvienības SPIEDIENS producents, Krišjānis Caune.

Šova sākums – plkst.19:00 (ieeja no plkst. 18.30)

Improvizē: Oskars Kozlovskis, Raivis Vidzis, Līga Kausa

Šova vadītājs: Krišjānis Caune

Kas ir improvizācijas šovs SPIEDIENS?
Tā ir improvizācijas teātra žanra izrāde ar dažādiem šovu elementiem.

Zinātājiem – šī ir īsās formas improvizācija!

Izrāde ir divās daļās un tā ietver spontānas (līdz ar to – humora pilnas) etīdes jeb skečus, kuru galvenās vadlīnijas nosaka skatītāji.

Brīdinām – BEZ CENZŪRAS!

UZMANĪBU – SĒDVIETAS IZRĀDĒ NAV NUMURĒTAS!

Biļetes cena – 10 EUR.

Biļetes iespējams iegādāties saitē:

https://www.spiediens.com/lv/pirkt-biletes/improvizacijas-sovs-spiediens-talsos-24aprili/