22.jūnijā plkst. 19:00 Sauleskalna estrādē izrāde “Skroderdienas Silmačos”- Intara Rešetina režijā

Grandiozs iestudējums “Skroderdienas Silmačos” Sauleskalna estrādē!

22.jūnijā plkst. 19:00  Sauleskalna estrādē  aicinām apmeklēt grandiozu iestudējumu “Skroderdienas Silmačos” Dailes teātra aktiera un režisora Intara Rešetina režijā!

Pirmās izrādes tika spēlētas jau pagājušajā gadā dažās ievērojamākajās Latvijas brīvdabas estrādēs. Izpārdotajās estrādēs skatītāji izrādi sveica ar stāvovācijām un sajūsmu. Lūk dažas no atsauksmēm:
“Šīs Skroderdienas ir lieliskākās, kādas līdz šim redzētas!”
“Ieva Florence ir visfantastiskākā Ieviņa, kāda redzēta līdzšinējos Skroderdienu iestudējumos!”
“Gribējās dziedāt līdzi!”
“Rešetinam izdevies dziļi uztaustīt attiecību tēmu un vienlaikus ārkārtīgā jautrībā izspēlēt visas Blaumaņa ēverģēlības!”

Jaunajā iestudējumā spēlē īstens zvaigžņu sastāvs, lielākoties Dailes teātra aktieri – Ģirts Ķesteris, Vita Vārpiņa, Aija Dzērve, Sarmīte Rubule, Aldis Siliņš, Mārtiņš Upenieks, Kaspars Zāle, Ieva Florence, Lidija Pupure, Akvelīna Līvmane, Lelde Dreimane un Marģers Eglinskis.

Ne velti saka, ka Skroderdienas ir ne tikai visu laiku populārākā latviešu luga, bet tradīcija, kas jāpiedzīvo jebkura vecuma latvietim, lai Līgo svinības būtu patiesi smeķīgas un pilnīgas.

Režisoru Intaru Rešetinu raksturo perfekcionisms, lieliska humora izjūta, skatītāju vēlmju izjušana un režisoriski līdz smalkām detaļām nostrādāti darbi. Par šo iestudējumu viņš saka: ”Blaumaņa trāpīgais cilvēcības, mīlestības, latvietības kods, kas caurstrāvo viņa daiļradi, ir pāri visam! Skroderdienas Silmačos ir visiem zināma, jautra, muzikāla, viegla, bet tai pat laikā smeldzīga un patiesa fabula!”.

Aicinām visus biļetes iegādāties patiešām laicīgi – kā rāda pieredze, labākās sēdvietas tiek izpirktas zibenīgi un ne visi paspēj iegādāties biļeti uz Jāņu tradicionālo “Skroderdienas Silmačos” lugas izrādi!

Biļešu cena – 8;10;12;15 EUR.

Biļetes iespējams iegādāties Talsu Tautas nama un “Biļešu paradīzes” kasēs.