20.jūnijā svētku ielīgošanas pasākums “Līgo, mani Talsi, Līgo”

Līgošana ir rituāls dzīvības spēku atjaunošanai un pastiprināšanai. Jāņu, lauku, māju un saimnieku aplīgošana nozīmē maģisku aizsardzību un kopēja dzīves ritma iekustināšanu labvēlīgā virzienā.

20.jūnijā no plkst. 9:30 Talsu Tautas nama Ķēniņmeitas dosies muzikāli jautrā braucienā “Līgo, mani Talsi, līgo”, lai aplīgotu Talsus, iedzīvotājus un viesus. Pa ceļam skatītājus un garāmgājējus priecēs svētku sveicieni un pārsteigumi no Talsu pilsētas iestādēm – Talsu Galvenās bibliotēkas, Talsu novada sporta skolas, kinoteātra “Auseklis”, Interešu izglītības iestādes “Dziesmu skola”, Talsu novada Bērnu un jauniešu centra, Talsu Tūrisma informācijas centra, Talsu novada muzeja, Latvijas Lauksaimniecības muzeja un Talsu Tautas nama tautu deju kolektīviem “Talsu Kurši” un “Delveri”. Īpaši latvisku noskaņu Radošajā sētā būs sarūpejusi audēju kopa “Talse”.

Plkst.13:00 Talsu Pilsētas laukumā par lustīgu mūziku un lielisku atmosfēru gādās ekoloģiskās mūzikas grupa “Ducele”. Jau izsenis ar dziesmu vibrācijām un labiem vēlējumiem latvietis izskalo no savas dvēseles ikdienas rūpes un raizes, lai ļautos īstai svētku noskaņai.

Ja būsi īstajā laikā un vietā, svētku noskaņojums garantēts! Pasākuma tiešraide tiks nodrošināta https://www.facebook.com/TalsuTelevizija/ .

 

❗ Pasākuma laikā aicinām apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt pasākumu, ja personai ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja personai ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus. Kā arī apmeklētājiem būt sociāli atbildīgiem un ievērot divu metru distanci vienam no otra!