2.septembrī Radošajā sētā dziedātājas KATŌ un PATRISHA

Vislabākais veids kā nosvinēt vasaras beigas un skolas sākumu ir ar lielisku koncertu pēcpusdienu, tāpēc aicinām uz “Pirmās skolas dienas svētki” 2.septembrī, plkst.15:00, Radošajā sētā kopā ar jaunajām, talantīgajām dziedātājām KATŌ un Patrisha.

Košā dziedātāja Katō, īstajā vārdā Anna Zankovska sevi mūzikā pieteikusi ar debijas singlu “Es gāju par tālu”. Dziedātājas pseidonīms primāri radies no angļu valodas vārda “cut” (“kat” – griezt), kas simboliski iezīmē jaunu ceļa sākumu mūzikā un mākslinieciskajā daiļradē. Katō tēls veidots sadarbībā ar Image Art Agency un Elizabeti Džeinu Rubeni. “Jau pirms tēla radīšanas zināju, kā gribu izskatīties. Šajā tēlā es esmu es pati. Augsti papēži un vakarkleitas – tas laikam nav priekš manis!” atzīst Katō.

Talantīgā Patrisha jeb Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča, kura ir pirmā Latvijas dziedātāja, kas noslēgusi sadarbības līgumu ar izdevniecību Universal Music. Debijas dziesma “Es varu būt tā” stāsta par meitenes vēlmi un spēju būt dažādai, mainīgai un neprognozējamai, kad viņa ir iemīlējusies. Sadarbību ar vienu no pasaules lielākajām mūzikas izdevniecībām Patrisha uzsāka pēc tam, kad viņas talants tika pamanīts sociālajos medijos.

Tiekamies Radošajā sētā!
Ieeja bezmaksas.