12. janvārī plkst. 18.00 Talsu Tautas namā koncertuzvedums bērniem “Piedzīvojumi Garšu karalistē”

Salda un priecīga ziņa bērniem, kā arī pieaugušajiem. 12. janvārī plkst. 18:00 Talsu Tautas namā ieradīsies Garšu karalistes varoņi, lai aizvestu Tevi Saldās, Sāļās, Skābās un Rūgtās hercogistes piedzīvojumos.

Ko darīt, kad draudzību pārņem strīdi un nesaprašanās? Kā ar strīdiem tikt galā? Vai Garšu karalistē visas hercogistes ir salīgušas mieru, un būs uzvarējusi draudzība? To visu noskaidrosi koncerta laikā!

Garšu karalistes karalis ļoti vēlas, lai visas hercogistes – Saldā, Sāļā, Skābā un Rūgtā – būtu draudzīgas. Bet, ak, tavu nelaimi! Hercogiene Kūka un Pipars pavisam negrib draudzēties. Katrs no stāsta varoņiem – gan Pipars, Makarons un Kečups, gan Hercogiene Kūka, Čupa-čups un Biete domā, ka katrs no viņiem Garšu karalistē ir galvenais. Strīdi kļūst karstāki ar katru brīdi. Labi, ka Garšu karalistes karalis īstajā mirklī atvēsina sakarsušos prātus. Tikpat raiba un dažāda, cik stāsta varoņu garšas, būs muzikālajā uzvedumā iekļautā mūzika, kuru izpildīs gan pazīstami populārās mūzikas solisti, gan grupa “Ezeri”. Bet kas būs Garšu karalistes karalis? Tas gan noskaidrosies tikai paša muzikālā uzveduma laikā.

Piedalās:  Hercogiene Kūka – Māra Upmane-Holšteine; Biete – Elza Rozentāle; Čupa-Čups – Normunds Rutulis; grupa “Ezeri”; Pipars – Miķelis Putniņš; Kečups – Kristians Priekulis; Makarons – Krišjānis Bremšs; Dejotāji – NMV Rīgas Baleta skola; Koncertu vada Karina Bērziņa; Skatuves noformējums un kostīmi – Rīgas Mākslas un mediju tehnikums.

Vecums 3+

Biļešu cena iepriekšpārdošanā 12 eur, pasākuma dienā 15 eur. Biļetes pieejamas Talsu Tautas nama un “Biļešu paradīzes” kasēs.

Tiekamies!