No 2. septembra Talsu tautas nama 1. un 2. stāva foajē Raita Vulfa gleznu izstādes “Sarkanais vējš”

“Esmu pārliecināts, ka cilvēka pamatuzdevums savas neilgās dzīves laikā ir iemācīties no jauna priecāties, pieredzēt apzināšanās atklāsmi un rast laimes brīnumu nepārtrauktās mainības vidū. Gleznotājs šo laimi un apskaidrību dodas meklēt ar otu rokās savu krāsu, līniju, formu un faktūru pasaulē. Visbiežāk viņš to neatrod, tikvien kā sasmaržo vai īslaicīgi (bet bieži) nopeldas sava radošuma svētlaimības viļņos. Taču arī urķīgais nemiers un iedvesma var piepildīt gleznotāja dzīvi. Spontāns žests, iešvīkāts krāsu laukums, un tēli sāk dzīvoties audekla bezgalībā, atliek tiem pievienoties un līksmības dejā nosvinēt kopā ar draugiem šo nebeidzami skaisto dzīvi.”(R.Vulfs)

Izstāde kā pēdējā gada laikā paveiktā pārskats un iemesls satikt domubiedrus.

R.Vulfs savā otrajā personālizstādē eksponē ne tikai savus oriģināldarbus uz audekliem eļļas vai akrila tehnikā (ainava, klusā daba, portrets, akts), bet arī dažas to citu gleznotāju (M.Avery, H.Matisse, E.Vuillard, P.Bonnard, A.Brasilier) darbu studijas, no kuriem radoši visvairāk ietekmējies.

Glezniecības iemaņas R.Vulfs veidojis un stiprinājis plenēros un nodarbībās pie gleznotājiem-pedagogiem I.Heinrihsona un E.Lūča.