2. jūlijā reizē ar ralliju Talsos iestūrē arī citas aktivitātes

Reizē ar ralliju Talsos iestūrē arī citas aktivitātes. 2. jūlijā esam sarūpējuši “rallija dopu” visiem talsiniekiem, rallija faniem un citiem interesentiem.

  • No plkst.10:00 Talsu Tautas namā apskatāma rallija izstāde “Ceļš no Talsiem līdz pasaulei”, kurā skatāmi eksponāti no Raimonda Strokša personīgā arhīva – dažādi foto, kausi un citas rallija relikvijas.
  • No plkst. 12:00 – 17:00 piestāj Lielajā ielā, kur norisināsies Talsu novada amatnieku un mājražotāju tirgus “Raibi kā Talsu brunči” – būs iespēja iegādāties dažādus gardumus, skaistumus un citas derīgas lietas.
  • Radošā sētā no plkst.12:00 pārtaps par “Miera oāzi”, kur jebkuram būs iespēja patverties no rallija dunas, baudīt atspirdzinošus dzērienus, gardus našķus un ļauties atmosfērai.
  • No plkst.22:00 vakaru noslēgsim ar muzikālajām strūklakām Talsu ezerā.

Tiekamies Talsos!

Apmeklētājus lūdzam ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos drošības nosacījumus, aicinām izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt aktivitātes, ja personai ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja personai ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.