2.decembrī plkst.19:00 Ivo Fomina koncerts “Nekas jau nebeidzas”

Leģendārais Liepājas rokmūziķis Ivo Fomins 2017.gada 2.decembrī sniegs savu šī gada pēdējo koncertu ”Nekas jau nebeidzas” Talsu Tautas namā, kas ir arī pēdējā studijas albuma nosaukums. Šis ir jau piektais Ivo Fomina solo albums kopš dueta “Fomins & Kleins” darbības pārtraukšanas. Nu jau vairāku gadu garumā Ivo Fomins savu muzikālo karjeru veiksmīgi turpina kopā ar mūziķiem Robertu Dinteru (ģitāra), Kristapu Leiti (ģitāra) un Ēriku Hanzovski (bungas). Jaunais albums ierakstīts Liepājā – Ivara Sudmaļa un mūziķu izveidotajā ierakstu studijā.

Koncertā skanēs gan jaunie radio hiti ”Nekas jau nebeidzas”, ”Putni bez spārniem”, ”Šodien” u.c. , kā arī vecie labie hiti no iepriekšējiem albumiem, gan dziesmas no leģendārā dueta ”Fomins un Kleins”, kurš joprojām daudziem nav vienaldzīgs.

Ivo savam ansamblim ir pieaicinājis jaunu virtuozu taustiņieku Ziggy Marbeley, kura skaņu efekti spēj aizraut citā dimensijā. Ivo kopā ar grupu divu stundu garā kocertprogrammā izdziedās visus savus lieliskākos hitus, kuriem varēs dziedāt un just šīm dziesmām līdzi.
Uz tikšanos Talsos 2.decembrī!

Biļetes nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs vai Talsu tautas nama kasē. Biļešu cenas:10;7;5 eur