2.decembrī Lielās egles iedegšana Talsos

Brīnumu, prieka un dāvanu laikam  tuvojoties, aicinām 2.decembrī uz pasākumu „Lielās egles iedegšana Talsos” ar Ziemassvētku tirdziņu, radošām darbnīcām, Ziemassvētku vecīti, Sniegbaltīti, Kašeru un Sniegpārsliņām.

Pasākuma laikā Radošajā sētā no plkst. 16.00 līdz 19.00 darbosies Ziemassvētku tirdziņš, kurā varēs iegādāties dažnedažādus labumus sev un pagūt sarūpēt dāvanas citiem. Pasākuma mazākajiem apmeklētājiem no plkst. 16.00 līdz  18.00 būs iespēja satikt Ziemassvētku vecīti, pastāstīt viņam par savām kvēlākajām vēlēšanām un Rūķu pastā nodot savu iepriekš rūpīgi uzrakstīto un sagatavoto vēstulīti. Savukārt radošajās darbnīcās varēs pagatavot sniegpārsliņas un eglīšu rotājumus, bet  Ziemassvētku noformējuma idejas smelties  īpašajā „Ziemassvētku istabā”, kurā  iekārtots būs arī  fotostūrītis.

Pilsētas laukumā plkst. 17.00 visi gaidīti uz Pirmās Adventes sveces iedegšanu kopā ar Talsu kristīgo konfesiju mācītājiem. Savukārt pats galvenais notikums – plkst. 18.00 ieradīsies Kašers un krāšņās Sniegpārsliņas ar jautrām dziesmām, lai kopā iedegtu skaisto Lielo pilsētas egli.

Plkst. 19.00 Talsu tautas namā Ivo Fomina koncerts „Nekas jau nebeidzas”. Biļetes nopērkamas Biļešu paradīzes un Talsu tautas nama kasēs. Biļešu cenas – 10;7;5 EUR.

Pievienojies skaistajam Ziemassvētku gaidīšanas laikam!

 

Satiksmes ierobežojumi 2.decembra  pasākuma „Lielās egles iedegšana Talsos” laikā:

no plkst. 07:00 – 20:00 tiks slēgts Pilsētas laukums, laukuma daļa pie Talsu tautas nama,

no plkst. 15:00- 20:00 tiks slēgta Lielā iela posmā no Zvaigžņu ielas līdz krustojumam ar Ezeru ielu,

no plkst. 15:00 – 20:00 tiks slēgta Fabrikas iela posmā no Pilsētas laukuma līdz piemineklim “Koklētājs”.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!