19. oktobrī plkst. 19.00 Talsu Tautas namā Valmieras Drāmas teātra izrāde “Kalendārs mani sauc”

PIEEJAMAS PAPILDUS VIETAS, biļetes iespējams iegādāties Talsu Tautas namā!

UZMANĪBU, UZMANĪBU, MUMS IR LIELISKI JAUNUMI!

Ar lielu prieku un lepnumu paziņojam, ka Valmieras drāmas teātra izrāde “Kalendārs mani sauc”, kas iestudēta pēc talsinieka Andra Kalnozola spožā debijas romāna, būs skatāma pie mums Talsu Tautas namā 19.oktobrī plkst. 19.00.

Oskars zina no galvas kalendāru un katru dienu iet staigāties, jo tas viņam nāk par labu. Oskaram ir mamma, mīlestība un draugi, un par to visu viņš raksta savā dienasgrāmatā. Oskars objektīvo zināšanu trūkumu aizstāj ar subjektīvu skatījumu – tā saka mācītājs Arvīds. Oskars patīk bērniem un dulliem pensionāriem. Oskars nepieder īstenībai. Oskaram nepatīk runāt. Oskars ir izlēmis uztaisīt izrādi ar saviem draugiem par skumjām, kas piemeklē cilvēkus, kad prieks ir izrādījies vienkārši tukša tehnika. Taču, lai uztaisītu labu teātra izrādi, Oskaram ir jāsaņem drosme un visiem jāpastāsta par sevi. Tur tas suns aprakts.

“Kalendārs mani sauc” galvenais raksturs Oskars, iespējams, nekad neticētu, ka par viņu reiz taps teātra izrāde. Un tomēr viņš ir tieši tāds varonis, kāds šodien visiem nepieciešams – ar baltu dvēseli, oriģinālu skatījumu uz lietu kārtību un gaišu sirdi.
Lomās: Meinards Liepiņš, Regīna Devīte, Aigars Apinis, Anna Nele Āboliņa, Mārtiņš Liepa, Mārtiņš Meiers, Inese Ramute, Diāna Krista Stafecka, Kārlis Dzintars Zahovskis

Maiguma drāma 3 daļās

Režisors – Mārtiņš Eihe; Dramatizējuma autore – Rasa Bugavičute-Pēce; Scenogrāfe un kostīmu māksliniece – Pamela Butāne; Gaismu mākslinieks – Gatis Priednieks-Melnacis; Muzikālais noformējums – Emīls Zilberts