19.janvārī plkst. 19.00 grupas “Klaidonis” koncerts

Grupa “Klaidonis” pasmaida un  ielūdz uz savu koncerttūri pa Latviju

Grupa “Klaidonis” šogad saņēmusi savu pirmo Mūzikas ierakstu gada balvu Zelta Mikrofons nominācijā “Šlāgera vai kantrī mūzikas albums” un dodas koncerttūrē pie saviem klausītājiem.

Koncerttūrē iekļautas deviņas pilsētas, kurās “Klaidonis” uzstāsies ar jauno koncertprogrammu, kurā skanēs gan jaunās dziesmas no Zelta Mikrofonu ieguvušā albuma “Ar smaidu saulrietā”, gan visu iemīļotās un grupas populārākās līdzi dziedamās un dejojamās dziesmas.

Koncerttūre iesāksies Ventspilī un turpināsies Ādažos, Smiltenē, Liepājā, Bauskā, Alūksnē, Talsos un Jelgavā – visu rudens sezonu līdz pat jaunajam gadam!

Kārta pienākusi Talsiem – deviņu pakalnu pilsētai, tik baltai un muzikālai, kura gatava uzņemt šo muzikālo grupu, ietinot deju virpulī līnijdejotājas no Talsiem.

Pēc koncertiem grupa tiksies ar saviem klausītājiem, lai sniegtu autogrāfus uz Zelta Mikrofons žūrijas visaugstāk vērtētā albuma savā žanrā – “Ar smaidu saulrietā”. Albums koncertos būs pieejams par īpaši izdevīgu cenu.

Biļetes nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs , www.bilesuparadize.lv  un Talsu tautas nama kasē. Biļešu cenas – 7;10;12;15 EUR.