Atcelta 19.septembra radošās apvienības „PASAKU NAMS” muzikālā rotaļizrāde „TROĻĻU IESPĒJAMĀ MISIJA”

 

💡❗Paziņojums muzikālās rotaļizrādes “Troļļu iespējamā misija” biļešu īpašniekiem!❗
Lūdzam atgriezt biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs uz radošās apvienības “Pasaku nams” rotaļu izrādi “Troļļu iespējamā misija”, kas bija paredzēta šī gada 19.septembrī.
🔴“Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās iegādāto biļešu naudu atpakaļ var saņemt “Biļešu paradīzes” kasēs ❗Vairāk informācijas par “Biļešu Paradīze” kasēm un darba laikiem: https://www.bilesuparadize.lv/lv/shops
🔴Talsu Tautas nama kases darba laiki: darbadienās no plkst.09.00 līdz 18.00, sestdienās no plkst. 09.00 līdz plkst. 14.00.

Radošā apvienība „PASAKU NAMS” PIEDĀVĀ MUZIKĀLO ROTAĻIZRĀDI „TROĻĻU IESPĒJAMĀ MISIJA” 18.oktobrī plkst.11:00 Talsu Tautas namā

Izrādē darbojas:Troļļu meitene – Poppija, troļļu puisis – Zārs, negantā ragana Šefa un Meža burvis

Izrādes ilgums: līdz 1h

 

Reiz, sen senos laikos, kādā laimīgā mežā, dzīvoja laimīgākās radībiņas pasaulē, un tie bija troļļi. Par visu vairāk viņi mīlēja dziedāt, dejot, apskauties…Troļļi rūpējās par kārtību mežā, priecājās par gadalaiku maiņu, bet pēkšņi, vienā dienā, viss izmainījās. Mežs bija piemēslots, dzīvības upē bija palikuši vien pāris pilieni ūdens. Gadalaiki bija sajaukušies, un nekas vairs nebija, kā agrāk. Vai troļļiem izdosies vērst visu par labu, uzzināsiet, noskatoties šo muzikālo izrādi visai ģimenei!

Izrādes pievienotā vērtība ir vēstījums  par apkārtējo vidi, tās nozīmi mūsu dzīvē, bērniem izrādes laikā saistošā veidā  tiek nodota informācija, ka daba ir jāsaudzē, ka tā ir jāmīl, un, ka aiz sevis apkārtne jāatstāj tīra un sakopta!

Izrādes laikā būs jaukas dziesmas, dejas, ievērojot valstī noteiktos drošības noteikumus, kā arī netrūks pārsteigumu!

Biļetes nopērkamas Talsu Tautas namā, “Biļešu paradīze” kasēs un internetā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/84913

Biļešu cenas: 5; 7 EUR

Tiekamies Talsu tautas namā!

 

Mēs, Radošā apvienība „Pasaku nams” bērnu pasākumu jomā darbojamies jau 18 gadus un, sagaidot savu pilngadību, dāvājam Jums vienu no mūsu izrādēm!

Talsos esam bijuši vairakkārt. Bijām ar savu Jubilejas pasākumu, pēdējos divus gadus uz Talsu pilsētas egles iedegšanu, Talsu pilsētas svētku ietvaros un šogad Dižmāras gadatirgus ietvaros.