18. novembrī plkst. 20.00 Talsu pilsētas laukumā brīvdabas koncerts “Mana dziesma Latvijai”

“Valsts svētkiem vienmēr ir piemitis īpašs skaistums – vismaz dažas reizes gadā ļaujot patriotismam sevi saviļņot, allaž radies iemesls ciešām ielūkoties kopīgā karoga kontrastējošās krāsās, doties kopīgā ceļā, vienoties kopīgā dziesmā un pieredzēt kopīgu gaismošanu.” Elīna Lāce, grāmatā “Savs nams – sava pils”

18. novembrī 20.00 Talsu pilsētas sirdī – Pilsētas laukumā – ikvienu pilsētas iedzīvotāju un viesi priecēs bezmaksas brīvdabas koncerts Latvijas Republikas proklamēšanas 104. gadadienai par godu.

Koncertprogrammā „Mana dziesma Latvijai” ar klausītājiem satiksies četri lieliski dziedātāji un aktieri: Dita Lūriņa, Daumants Kalniņš, Ainars Mielavs, Jānis Paukštello un pavadošā grupa – Jānis Miltiņš, Miks Akots, Valters Sprūdžs, Ivars Kalniņš.

Koncertā skanēs Jāņa Lūsēna, Zigmāra Liepiņa, Raimonda Paula un citu komponistu melodijas, kas vienojušas un sargājušas mūs dažādos likteņu griežos – dziesmas, kurās dzirdams brīvības vārds un latvieša dvēsele.

Valsts svētkos Talsu pilsētā ar multimediālu pastaigu tiks atklāts labiekārtotais Ķēniņkalns: viens no Talsu pilsētas pakalniem, kas nu ieguvis uzlabotu veidolu. No 18. līdz 20. novembrim (ieskaitot) no 18.00 līdz 22.00 aicinām no jauna iepazīt Ķēniņkalna šarmu, izbaudot gaismu un skaņu saspēli un novērtējot teritorijas labiekārtojumu.