Radošas sētas 1. stāvā Ventspils fotokluba “Kaktuss” izstāde “0110”

Izstādes temats ir “0110” – variācijas par mūsdienu komunikāciju. Darbus ir sagatavojuši 6 fotomākslinieki, katrs atspoguļojot savu redzējumu. Izstādē iekļauti darbi, kas mudinās aizdomāties, kāda ir sarunas, domas lidojuma, tehnikas un cilvēciskās saskarsmes būtība un izpausmes. Izstādē piedalās Agnese Pastare, Krists Kūla, Gints Dreifogels, Laura Roze, Ilze Ozola un Santa Atte.
Aicinām uz tikšanos ar autoriem 18. februārī plkst. 18.00. Izstāde būs apskatāma Talsu Tautas namā, Lielajā ielā 19/21, no šī gada 17.februāra līdz 6.martam.
Ventspils fotoklubs KAKTUSS ir 2019. gada aprīlī izveidota juridiska apvienība – biedrība, kurā apvienojušies 6 līdzīgi domājoši fotogrāfi, gan tādi, kas fotogrāfē jau gadiem un ir jomas profesionāļi, gan tādi, kam fotogrāfija ir aizraušanās blakus pamatdarbam, gan tādi, kas ir ceļa sākumā, taču visus KAKTUSa biedrus vieno mīlestība uz fotogrāfiju tās dažādajās izpausmēs, kā arī pietāte pret citiem žanra pārstāvjiem un neizzūdoša vēlme pilnveidot savas prasmes un dalīties tajās arī ar citiem interesentiem.
Vairāk informācija atrodama @kaktussvfk Facebook lapā https://www.facebook.com/KAKTUSSVFK/ vai rakstot uz e-pastu kaktussvfk@gmail.com