ATCELTS!17.oktobrī plkst. 17:00 Talsu Tautas namā Dzintara Čīčas koncertprogramma “Pasaules dziesmas”

Dzintara Čīčas koncertprogramma “Pasaules dziesmas” ATCELTA!

Ņemot vērā Covid-19 izplatības dēļ radušos ārkārtas situāciju valstī, kas pagarināta līdz šī gada 12. maijam, koncerta organizatori – biedrība “Koncertu Paradīze”, izvērtējot situācijas radīto ietekmi, nolēmuši atcelt 17.oktobrī plānoto Dzintara Čīčas koncertu “Pasaules dziesmas”.
Iemesls – koncerta solists Dzintars Čīča dzīvo Anglijā, kuras robeža ar Latviju patlaban ir slēgta un, ņemot vērā Covid-19 neprognozējamo izplatību un ar to saistītos ierobežojumus, nav zināms, kad robeža tiks atvērta, tādējādi nav iespējama savlaicīga sagatavošanās koncertam.

Visas iegādātās biļetes būs iespējams atgriezt “Biļešu Paradīzes” kasēs.

Jaunajā koncertprogrammā “Pasaules dziesmas” Dzintars Čīča apkopojis pasaules hītus, kas ir izturējuši laika pārbaudi un kas viņu kā mūziķi iedvesmo – to vidū ir Džo Dasēna, Toma Džonsa, Demisa Russo, Engelberta Hamperdinka un citu pasaules solistu dziesmas. Taču par programmas galveno pasaules dziesmu Čīča uzskata savu versiju dziesmai “Dāvāja Māriņa” – šo Latvijā dzimušo skaņdarbu dažādās valodās dzied visā pasaulē, un nu īpaši jaunajai Dzintara programmai ir tapusi šī superhīta versija solista dzimtajā čigānu valodā.

“Stāsts par Māriņas dāvāto meitenes mūžiņu man vienmēr ir licis padomāt par to, kas ir tas, ko mēs saucam par laimīti,” atklāj Dzintars Čīča. “Saņemot Raimonda Paula un Leona Brieža laipnu atļauju tulkot šo dziesmu un uzsākot darbu pie tā, mēs ar tulkojuma autoru Kasparu Antesu bijām pārsteigti, cik dabiski čigānu vārdi iegūlās šajā leģendārajā skanējumā. Un stāsts par meitenes mūžiņu čigāna dvēselei noteikti ir tuvāks par miljonu rozēm.”
Koncerta “Pasaules dziesmas” 2. daļā skanēs visu laiku populārākās Dzintara Čīčas dziesmas – “Tu esi vasarā”, “Par to”, “Likteņlīnijas” u.c.
Kopā ar solistu programmā muzicēs vokāli instrumentālā grupa Anatolija Livčas vadībā.
Dzintarā vienmēr ir bijis kaut kas pasaulīgs. Varbūt tādēļ pēc dalības bērnu Eirovīzijā viņu vēl aizvien atceras Eiropā. Varbūt tādēļ maestro Raimonds Pauls savā laikā mazajam sabilniekam pievērsa īpašu uzmanību. Varbūt tādēļ viņš nemainīgi ir tik gaidīts solists Latvijas koncertu norises vietās.

Biļetes nopērkamas Talsu Tautas nama un Biļešu paradīzes kasēs.

Biļešu cenas – 8; 10; 12 EUR