17.augustā plkst. 19:00 Radošajā sētā Samanta Tīna un kolorītais čigānu ansamblis “AME ROMA”

Samanta Tīna un kolorītais čigānu ansamblis “AME ROMA” Dižmāras tirgū

Jau 17. augustā deviņu pakalnu pilsētā Talsos, Radošajā sētā, plkst.19:00, izskanēs dziesmots stāsts par čigānu puiša un latviešu meitenes mīlestību.

Dziedātāja Samanta Tīna un kolorītais čigānu ansamblis “AME ROMA” uzstāsies ar jauno koncertprogrammu, kurā skanēs R.Paula dziesmas un  tradicionālās čigānu romances,  bet jautrībai  – karstasinīgās dejas, krāsaini kostīmi un mūzikas daudzveidība.

Kā stāsta pati Samanta Tīna: “Izsenis romiem bija pieņemts likums, ka precēt drīkst tik savas tautas meitu, bet kāds būs šis stāsts? Nāciet uz koncertu – taborā vietu pietiks visiem!”

Romu folkloras ansamblis “Ame Roma” eksistē vairāk kā 50 gadus, un joprojām nav zaudējis savu neatkārtojamo kolorītu, un īstenu tabora čigānu garu. Līdz pat mūsu dienām “Ame-Roma” dāvā cilvēkiem pirmatnējo čigānu dziesmu, deju un romanču izpildījumu, saglabājot unikālo harizmu un mīlestību pret mūziku. Ansambļa pamatsastāvā ir 5 mākslinieki. Ansambļa soliste ir Raisa Kopiļenko, tāpat ansambļa sastāvā uzstājas telekanāla LNT pārraides “Dziedošās ģimenes – 3” dalībnieki – Roksana, Rino, Ornella Rudeviči, un Jānis Gasperovičs.

Jau šī gada nogalē līdz pat martam šī koncertprogramma izskanēs visā Latvijā, bet tieši Talsos būs dzirdams pirmais ieskaņas koncerts.

Biļešu cena – 10 EUR.

Biļetes  pieejamas Bezrindas.lv:

https://www.bezrindas.lv/lv/aktualitates/samanta-tina-un-koloritais-ciganu-ansamblis-ame-roma-dizmaras-tirgu

un no 18.jūlija Talsu Tautas nama kasē.