15. decembrī plkst. 18.00 Talsu Tautas namā Megijas Kristas Strautmanes solokoncerts “La mia notte”

 

Talantīgās talsinieces Megijas Kristas Strautmanes pirmais solokoncerts “La mia notte”.

Šī gada 15. decembrī plkst. 18.00 Talsu Tautas nama lielajā zālē norisināsies nopelniem bagātās talsinieces Megijas Kristas Strautmanes pirmais solokoncerts “La mia notte”.

 

Megija tikai pirms nepilniem 3 gadiem absolvēja PIKC “Ventspils mūzikas vidusskolas” vokālo nodaļu pie pedagoga Gata Poriņa. Tagad Megija studē Daugavpils Universitātes Mūzikas un mākslas fakultātē, kur vokālu nostiprina pie operdziedātājas Ilonas Bageles. Šobrīd, tāpat, kā studē, Megija arī aktīvi strādā par skolotāju mazajiem censoņiem Dundagas Mākslas un mūzikas skolā, kā arī pasniedz mūzikas stundas Dundagas vidusskolā. Reizi pa reizei Megiju var redzēt uz Operas skatuves kopā ar Operetes teātri.

 

Koncerta apmeklētāji varēs baudīt plašu klasiskās mūzikas programmu no baroka līdz mūsdienām, ko izpildīs Megija Krista Strautmane kopā ar koncerta īpašajiem viesiem: Baibu Veismani – Rezongu, Agitu Kundziņu un Renāru austrumu, izcilos māksliniekus pavadīs vienreizējs pianists, koncertmeistars un PIKC “Ventspils Mūzikas vidusskolas” klavieru nodaļas vadītājs un pasniedzējs – Endijs Renemanis.

 

“Un ja nu viens vakars būtu tas, kad sapnis piepildās? Kā tu sauktu to? Es to sauktu par “La mia notte”, bet izvēlos savus sapņus nesavtīgi dalīt ar Jums!” tā Megija.

 

Ieeja pasākumā bez maksas.

 

Pasākumu atbalsta: Talsu novada pašvaldība, Talsu Tautas nams, LKA Latvijas Kultūras koledža, SIA “Talsu foto”, SIA “Ziedu pietura”, SIA “Talsciems”, Creo, “Hippocampus” DB IK.