13.martā plkst.15.00, plkst.18.00 Talsu Tautas namā Dzintara Čīcas koncertprogramma “Dāvāju mūžiņu”

13.martā ar diviem koncertiem – plkst. 15.00 un plkst. 18.00 – savā dzimtajā pilsētā Talsos Talsu Tautas namā ar jauno koncertprogrammu “Dāvāju mūžiņu” uzstāsies Dzintars Čīča.

Kopš Dzintara pēdējās uzstāšanās Talsos viņa dzīvē ir būtiskas pārmaiņas – dziedātājs ir kļuvis par tēvu Gabrielai un Markusam, un tieši viņi esot iedvesmojuši tēti uz jauno programmu “Dāvāju mūžiņu”.

“Tās ir dziesmas manai meitiņai un dēliņam,” atklāj Čīča. “Šī būs emocionāla koncertprogramma, un šoreiz dziesmas manā izpildījumā skanēs citādāk, nekā tās izpildīju pirms bērnu nākšanas pasaulē – es domāju, skanēs ar dziļāku jēgu. Pasaule mainās, bet mana mīlestība nemainās – tā kļūst tikai plašāka. Un joprojām no sirds mīlu ikvienu savu klausītāju.”

Jaunajā programmā skanēs mīlestību apliecinošas dziesmas, toskait Dzintara hīti “Likteņlīnijas”, “Par to”, “Vijolnieks”, čigānu romances u.c. Bet īpaša loma šajā programmā ir dziesmai “Dāvāja Māriņa” čigānu valodā, ko pirms pāris gadiem Dzintaram laipni atļāva ieskaņot tās autori maestro Raimonds Pauls un dzejnieks Leons Briedis.

Kopā ar Dzintaru Čīču koncertā muzicēs estrādes pianists Anatolijs Livča. Koncertprogrammas producents – dziesmu autors Kaspars Antess.

Biļetes cena – 12 EUR.

Biļetes nopērkamas Talsu Tautas namā un  “Biļešu Paradīzes” kasēs vai elektroniski: https://www.bilesuparadize.lv/lv/performance/23073

Pasākumi “Zaļajā režīmā”– ieeja, uzrādot personu apliecinošu dokumentu un Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Bērniem līdz 17 (ieskaitot) gadu vecumam bez Covid -19 sertifikāta. Talsu Tautas nama telpās jālieto mutes un deguna medicīniskās maskas vai FFP2 respiratori (izņemot bērnus līdz 7 gadu vecumam, bērni no 7-11 gadiem var lietot skolās izsniegtās auduma sejas maskas). Talsu Tautas nama telpās jālieto mutes un deguna aizsargmaskas.